דוח רפואי: פיליפ סימור הופמן מת ממנת יתר

על פי נתיחת גופתו של שחקן הקולנוע מתברר באופן רשמי כי מת כתוצאה ממנת יתר, לאחר שנטל מספר רב של סמים מסוגים שונים. סימור הופמן נמצא ללא רוח חיים בדירתו שבניו יורק בתחילת החודש, כשמספר מזרקים נעוצים בזרועו

עכשיו זה רשמי: סימור הופמן מת ממנת יתר (רויטרס)

שחקן הקולנוע זוכה פרס האוסקר פיליפ סימור הופמן מת כתוצאה מצריכת יתר של סמים - כך עולה הערב (ו') מפרסום תוצאות נתיחת גופתו. מהדוח עולה כי סימור הופמן, שנמצא בדירתו בניו יורק כששני מזרקים מחוברים לזרועו, נטל שילוב קטלני של מספר סוגי סמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי נתיחת הגופה, שהתבצעה על ידי משטרת ניו יורק, השחקן הזריק לגופו סמים מסוג הרואין, קוקאין, בנזודיאזפינים ואמפיטמינים.

השחקן עטור הפרסים נמצא בתחילת החודש כשהוא ללא רוח חיים בדירתו בשכונת ווסט וילג' בניו יורק. לפי דיווחים בכלי תקשורת אמריקניים, סימור נמצא בחדר האמבטיה עם מחט של מזרק שעדיין הייתה נעוצה בזרועו ולצידו הירואין.

סבל מהתמכרות. סימור הופמן (רויטרס)

סימור הופמן סבל בחייו מהתמכרות להרואין ואף אושפז. גורמים סיפרו ל"ניו יורק פוסט" כי מחזאי שעבד עם הופמן הוא שמצא את הגופה והזעיק את השוטרים.

משפחתו של הופמן קיבלה בתדהמה מוחלטת את הידיעה על מותו. "אנחנו הרוסים, המומים וכואבים על לכתו הפתאומית של פיל, אהובנו", נמסר בהצהרה מטעם המשפחה. "אנחנו מוקירים את כל מילות התמיכה והאהבה שאנחנו מקבלים בשעות האחרונות".