ארה"ב: סב הגיע לאסוף את נינו מביה"ס - ולקח ילד אחר

הוריו של ילד בן 5 מקונטיקט לא הבינו מה קרה, כשנדהמו לגלות שבנם לא חזר בהסעת בית הספר בעיירה סטרלינג בקונטיקט. בשיחת טלפון מדאיגה ממנהל בית הספר נאמר להם כי בנם נאסף על ידי סבו של תלמיד אחר בבית הספר, לאחר שלא הבין כי לא מדובר בנינו ולקח אותו לביתו

ארה"ב: סב אסף את הילד הלא נכון מבית הספר (רויטרס)

קשיש בן 79 חשב שאסף את נינו, בן חמש, מבית הספר היסודי בעיירה סטרלניג שבקונטיקט, אך גילה שלקח את הילד הלא נכון. בעקבות התקרית המביכה דרשו הוריו הזועמים של הילד מהרשויות להתערב ולפתוח בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המקרה המשונה אירע בסוף השבוע שעבר, כאשר הסב הגיע לבית הספר, הבחין בילד הקטן החובש כובע מצחייה לראשו והכניס אותו למכוניתו. הילד לא הראה סימני התנגדות לכך שהאיש הזר והמבוגר לוקח אותו למקום לא ידוע, אך החל לצעוק במהלך הנסיעה כשהבין שהקשיש לא נוסע לביתו.

למרות הסבריו של הילד לפיהם הוא גר בכלל ברחוב אחר, הקשיש לא התרגש מאחר ובאופן מקרי לחלוטין הוא גר באותו רחוב בו גר גם הנין. "הקשיש אמר לבני כי הוא יודע שהוא גר ברחוב אחר אך מאחר ואמו חולה עליו להגיע לביתו", סיפר אביו של הילד לאחר המקרה.

"הסב עצר בחניית ביתו אך בני סירב לרדת מהאוטו", הוסיף האב. "בשל סירובו לרדת, נכנס הקשיש לביתו על מנת לקרוא לאשתו שתסייע לו לשכנע את הילד לרדת. ברגע שהאישה ניגשה לבני, היא הורידה את הכובע שחבש ואז הבינה את גודל הטעות", ציין האב הזועם.

ההורים: "בית הספר סירב לחשוף את זהות הסב"

לאחר שהבינה את מה שאירע, החלה האישה לצעוק על בעלה ואמרה לו: "לקחת את הילד הלא נכון!". אחר כך, התקשרה האישה לבית הספר ודיווחה על התקרית. מזכירת בית הספר ביקשה מהקשיש שיסיע את הילד בחזרה לבית הספר ובמקביל דיווחה על כך למנהל - שיצר קשר עם הוריו.

"בשלב הזה המזכירה הייתה צריכה להתקשר למשטרה", טענו הורי הילד, שנבהלו לגלות שבנם לא ירד מהסעת בית הספר. "המנהל התקשר לאשתי ובישר לה שהיה בלבול ושבני נאסף על ידי סבו של תלמיד אחר", אמר האב. "הם העלו אותו על אוטובוס ריק, לבדו, כשהוא מבוהל עד מוות".

לטענת ההורים, עברו יותר מיומיים עד שגילו את זהותו של הסב שלקח את בנם לביתו. "במשך סוף שבוע שלם לא ידענו מה שמו והיכן הוא גר", סיפרו ההורים. "בית הספר סירב לספק למשטרה את המידע הזה". לדבריהם, הם עדיין ממתינים שהמשטרה המקומית תפתח בחקירה. "כל אחד יכול היה לקחת את הבן שלנו", אמרו.