תיעוד: נהג אוטובוס ביקש שקט מנוסע - והוכה

נהג מוושינגטון לא הצליח לשכנע נוסע שלא ידבר בקול רם. הוא עצר הלך לחלקו האחורי של האוטובוס וניסה לשכנע את הנוסע, תחילה במילים ואחר כך בדחיפה - לרדת. התקרית הסתיימה במעצר ואשפוז בבית החולים

העיר ונפגע: נהג אוטובוס מהעיר אולימפיה שבמדינת וושינגטון ספג עשרות אגרופים מנוסע ואושפז בבית החולים - אחרי שהעיר לנוסע. דובר חברת האוטובוסים סיפר כי גופו של הנהג, כריס פראנסן, מלא בחתכים וחבורות, אפו נשבר יחד עם כמה שיניים והוא ספג חבלה בלסת. התקרית האלימה תועדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפי הפרסומים בוושינגטון, הנהג האומלל ספג את המכות אחרי שהעיר לגבר בן 24 שדיבר בקול רם מידי בחלקו האחורי של האוטובוס. הנוסע התעלם מהקריאות והנהג נאלץ לעצור את האוטובוס. הוא הלך לחלקו האחורי של האוטובוס כדי להזהיר את הנוסע, ובסופו של דבר ביקש ממנו לרדת מהאוטובוס.

הוויכוח בין השניים התלהט, אחרי חילופי צעקות ואיומים, הנהג ניסה לדחוף את הנוסע מחוץ לאוטובוס. הנוסע לא נשאר חייב והנחית על פניו של הנהג עשרות אגרופים תוך כדי שהוא מקלל אותו נמרצות. גם כשנוסע נוסף ניסה להתערב, הנוסע הזועם לא הפסיק להכות את הנהג.

בסופו של דבר ברח הנוסע שניסה לעזור מהאוטובוס והתקשר למשטרה. השוטרים עצרו את הגבר אחרי שזוהה בסרטון שתיעד את האירוע. הנוסע מוחזק עכשיו במעצר באשמת תקיפה. הסרטון שפורסם על ידי המשטרה, הוא העדות המרכזית נגדו.