צפו: ג'סטין ביבר מתאמן בתא המעצר

הותר לפרסום סרטון מהלילה בו נעצר בפלורידה הכוכב הקנדי. בסרטון נראה ביבר מפקיד את חפציו, עובר חיפוש ומבחן שכרות וגם מתאמן בשכיבות סמיכה בתא המעצר. הוא יואשם בשבוע הבא בנהיגה בשכרות, התנגדות למעצר וקיום מרוץ מכוניות בחוף פלורידה

ימים ספורים לפני פתיחת משפטו של הזמר ג'סטין ביבר, פרסמה משטרת פלורידה שבארצות הברית סרטון המתעד את הכוכב הצעיר מתקבל בבית המעצר, וגם את מעשיו בתא. לפני שבוע אסר שופט בית המשפט במיאמי להעביר לתקשורת תמונות וסרטוני וידאו מליל מעצרו של ג'סטין ביבר בעיר, אלא שבינתיים התהפכה ההחלטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון נראה ביבר כשהוא מפקיד את חפציו, ולאחר מכן שוטר ערך עליו חיפוש מקיף. בהמשך עבר ביבר מבחן על מנת לבדוק האם הוא תחת השפעת אלכוהול. הוא נראה הולך עקב בצד אגודל בקו ישר, אם כי מעט מתקשה בכך. בתא המעצר החל ביבר להתאמן בשכיבות סמיכה והצליח לבצע את התרגיל 23 פעמים לפני שהפסיק.

ביבר מתאמן במעצר (רויטרס)

ביבר נעצר ב-23 בינואר בחשד לנהיגה בשכרות, קיום מירוץ מכוניות והתנגדות למעצר בחוף פלורידה. התביעה ציינה כי בדמו של ביבר נמצאו שרידי מריחואנה וגם תרופות מרשם נגד חרדה. יחד עם הזמר הקנדי נעצר גם חברו הראפר בן ה-19 חליל אמיר שריף.

משפטו של ביבר ייפתח בשבוע הבא, ב-3 במרס. בתגובה להתנהגותו של הזמר, עלתה לרשת עצומה וירטואלית הקוראת לנשיא אובמה לשלול את הגרין-קארד של ביבר ולגרש אותו חזרה למולדתו קנדה. עד כה נאספו יותר מ-250 אלף חתימות, מה שעל פי מדיניות הממשל ייאלץ את הממשל להתייחס לבקשה ברצינות.