ניאוף סביב העולם: מי שיאנית הבגידות?

אחרי מדרג איכות החיים בין מדינות העולם הוחלט לבדוק אילו מדינות מובילות בשיעור הבגידות הגבוה ביותר. הפתעות גדולות לא היו שם: במקום הראשון ניצבת לה תאילנד הבלתי מעורערת, כשאחריה משתרכות דנמרק ואיטליה. בריטניה, אגב, דורגה רק תשיעית בסקר

במקום הראשון. תאילנד (AP)

אילו מדינות הן הבוגדניות ביותר בעולם? את התשובה המסקרנת לשאלה הזו סיפקה חברת הקונדומים "דורקס", שביקשה לבדוק באילו מדינות מתקשים האזרחים לשמור אמונים לבני זוגם, ולפיכך נעזרים לא מעט במוצריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התוצאות החד-משמעיות לא היו מפתיעות במיוחד. בתור אחת המדינות האקזוטיות שבה נחשבת תעשיית המין והזנות למובילה בעולם - ממשיכה תאילנד להוביל את רשימת המדינות שבה האזרחים נוטים להדחיק את המחויבות הזוגית שלהם ולהיסחף ליחסי מין מזדמנים, לרבות עם תיירות ותיירות.קצת יותר ממחצית הזוגות המקומיים בתאילנד הודו כי הם לא שומרים אמונים לבני זוגם. ממצאי סקרים שונים שנערכו במדינה לפני כשנתיים עוררו תגובות נזעמות, לאחר שגילו כי שיעור הבגידות בקרב אזרחיות תאילנד גבוה משמעותית מזה של הגברים במדינה.

אחרי תאילנד מדורגות 9 מדינות נוספות - כולן מאירופה: במקום השני המפוקפק ממוקמת דנמרק, עם שיעור בוגדנות של 46%. נתון שגורם לחשוב על הקשר בינו דירוג המדינה לא פעם כאחת המדינות שבה מתגוררים האנשים המאושרים בעולם.

בפריז לא מתרגשים מבגידות (AP)


במקום השלישי ניצבת לה מדינת ה"בונגה בונגה" - איטליה, הידועה באורחות חייהם הנהנתניים של אזרחיה ושל מנהיגיה. את ההפתעה הגדולה חשף אחוז הגירושין בארץ המגף, שנחשב לאחד הנמוכים בעולם.

בגרמניה הודו לפחות 45% מהזוגות על אי נאמנות במערכות היחסים, זאת בעוד שבצרפת התוודו 28% בלבד על כך שהם נוהגים לנאוף. נתון מפתיע בהתחשב בעובדה כי על פי סקרים קודמים מרבית אזרחי צרפת אינם תופסים מערכות יחסים מחוץ לנישואים כמעשה פסול מבחינה מוסרית.למרות שנורבגיה דורגה שישית ברשימה, במדינה מסבירים כי אין באמת דרך למדוד את שיעור הבגידות בה, זאת מאחר ובחודשי החורף הארוכים ממעטים הזוגות הנשואים ממילא ביציאות לבילויים בלתי הולמים. התפנית בגישה הזו מגיעה בחודשי הקיץ, אז נרשם זינוק של 78% במספרי הכניסות לאתרי ההיכרויות המיועדים לנשואים.

הבריטים - במקום התשיעי (AP)


את הרשימה הבלתי הגונה הזו סוגרות בלגיה, שמדורגת שביעית ברשימה, וספרד שנחשבת שמרנית יחסית לחברותיה לגוש האירופי. הממלכה הבריטית, אגב, דורגה רק במקום התשיעי, זאת למרות שגשוג העיתונות הצהובה במדינה, והאחרונה - פינלנד, עם 36% אחוזים של בגידות בלבד.