סכנה בלב העיר: נמר משוטט פצע אזרח בהודו

נמר שתר אחר מזון מצא את דרכו לעיר מהרוט שבהודו. הנמר האומלל, שהזדמן בעל כורחו לעיר, הוטרד והוקנט על ידי מאות בני אדם שהתאספו כדי לצפות בו. אדם אחד נפגע כאשר התקרב לחתול הפראי יתר על המידה – והותקף. הנמר מצא מפלט בבית חולים צבאי. צפו בתיעוד

אחד האזרחים כמעט הפך לטרף (Hindustan Times)

הופעתו של נמר בעיר מהרוט שבהודו אתמול (א') עוררה בהלה, מה שלא מנע מאלפי אזרחים הודים, הידועים בסקרנותם הרבה, להתקרב ולצפות בו. אחד מהם גם כמעט הפך טרף לנמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנמר הגיע מהג'ונגל היישר אל לב העיר. הוא הסתובב ברחובות חופשי לגמרי, תוך שהוא מעורר את חששם של התושבים שחלקם ניסו להקניט ולהטריד אותו. במקום התפתחה מהומה, מה שלא הוסיף למצב רוחו של הנמר שתקף את אחד התושבים שהתקרב אליו יותר מדי, ופצע אותו באמצעות ציפורניו האימתניות.

תוך דקות החלו להתקהל במקום אלפי הודים סקרנים, תוך שה יוצרי פקקי תנועה אדירים שתקעו את הנהגים במשך שעות. אנשי המשטרה התקשו להשתלט על המהומה. "קשה מאוד לשלוט בקהל כה גדול", הודה בחוסר אונים שוטר מקומי שהגיע לאזור כדי לנסות להרגיע את הרוחות.

בחזרה לג'ונגל

בינתיים, הנמר לא עצר והמשיך במסעו אל תוך בית החולים הצבאי בעיר. גם שם הוא עורר בהלה רבה בקרב החולים והצוות. כאשר נכנס לתוך חדר ריק בחיפושו אחר מסתור, סגרו מאחוריו את הדלת ונעלו אותה.

צוות של פקחי טבע ומומחים שהגיעו למקום לכדו את הנמר. היום הם צפויים להרדים אותו ולהשיבו בחזרה לג'ונגלים מהם הגיע.

מאות נמרים נהרגים מדי שנה בהודו כאשר הם פוגשים בבני אדם בחיפושם אחר מקורות מזון ההולכים ומידלדלים. בדרך כלל גורלם הוא מוות ביריות במהלך הניסיונות להשתלט עליהם.