מרגש: סיפור מהאגדות לילדה חולת הסרטן

לקלייר לנגפורד בת החמש נותרו חודשים ספורים בלבד לחיות, לאחר שרופאים אבחנו כי סוג נדיר של סרטן מקנן בגופה. במקום לאפשר לבני משפחתה לשקוע ביגון, החליטו תושבי העיירה להגשים עבור הילדה הקטנה חלום - ולהפוך אותה לנסיכה מהאגדות. הרחובות נצבעו בשלל צבעי הקשת, חצוצרנים קיבלו אותה בקול תרועה ובמסע בכרכרה

סיפור מהאגדות - שקרה באמת: רחוב אחד בעיר דיקינסון שבטקסס שינה אתמול את פניו עבור ילדה בת חמש הנאבקת במחלת הסרטן וכל חלומה היה להרגיש, ולו לרגע אחד קטן, כנסיכה מהאגדות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהייתה בת שלוש וחצי בלבד אובחנה קלייר לנגפורד כחולה בסוג נדיר של המחלה האיומה, ומאז היא נאלצת להעביר את זמנה במסע המתיש שבין בית הוריה לבית החולים. לאחרונה נאלצו הוריה להתמודד עם הידיעה הבלתי נסבלת כי אין מרפא למחלה, וכי לבתם נותרו חודשים ספורים בלבד לחיות.

מסע מהאגדות, קלייר והוריה (רויטרס)

במקום לאפשר להם לשקוע ביגון, החליטו בקהילה הקטנה לתמוך ככל הניתן בבני המשפחה בשעתם הקשה. הם החליטו לאפשר לקלייר הקטנה להגשים את חלומה, ולחוות מקרוב את אהבתה לנסיכות ולסיפורי אגדות. "רצינו לעשות עבורה משהו מיוחד, להפוך אותה לנסיכה ליום אחד", הסבירו השכנים הנרגשים.

וכך, בבוקר אחד, שינה הרחוב השקט את פניו - במיוחד עבורה. תרועות חצוצרה קיבלו את פניה והוריה, לבושים כדמויות מסרטי דיסני, המתינו לה יחד עם מאות תושבים נרגשים שחלקם מחופשים לדמויות מוכרות כמו סינדרלה, שלגיה והיפיפייה הנרדמת.

התושבים התרגשו, הכרכרה דהרה (רויטרס)

קלייר הולבשה גם היא בשמלה, עלתה על הכרכרה שהמתינה לה והחלה במסע מסביב לשכונה לקול תשואות ההמונים. תחילה חששו הוריה כי הנסיעה לא תטיב עמה בגלל מצבה הרפואי, אך קלייר נראתה כל כך מאושרת מהמעמד - שביקשה שוב ושוב לחזור על הדרך. "הנסיכה קלייר, מה את חושבת על היום הזה?", שאלו אותה העיתונאים שהגיעו למקום ושיתפו גם הם פעולה עם המעמד המיוחד. "אני אוהבת את זה!", היא ענתה בהתלהבות.

"רק רצינו שהיא תרגיש ותדע עד כמה היא נאהבת", אמר אביה, קווין לנגפורד. "אני חושב שזה מה שכל אחד רוצה לדעת במהלך חייו, ולא משנה כמה קצרים הם יכולים להיות". אמה, גם היא בבגדי נסיכה תואמים, הבהירה עד כמה גם היא נרגשת מהמחווה יוצאת הדופן: "זה היה פשוט נהדר, אנחנו מעריכים מאוד את כל מה שעשו עבורנו ועבור קלייר".