שערורייה: מנהל סניף של "פיצה האט" בארה"ב תועד מטיל מימיו בכיור

הסיוט של כל רשת מזון התממש באחד מסניפי פיצה האט בארה"ב, שם תועד מנהל המסעדה במצלמות האבטחה כשהוא עושה צרכיו במטבח. בעקבות פרסום הסרטון פיטרה הנהלת הרשת העולמית את האיש מתפקידו. המהלך לא מנע ממחלקת התברואה המחוזית להוציא למקום צו סגירה זמני

חוסכים את הפסקות השירותים. סניף פיצה האט (רויטרס)

מצלמות האבטחה בסניף רשת "פיצה האט" במערב וירג'יניה, ארה"ב, הובילו היום (ד') לסגירת המקום, לאחר שתיעדו את מנהל המסעדה מטיל את מימיו בכיור המטבח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התיעוד שודר בערוצי התקשורת המקומיים ועורר סערה של ממש בקרב תושבי האזור, בהם רבים מלקוחות הסניף. "ראיתי את התיעוד ונגעלתי עד עמקי נשמתי", סיפרה אחת הלקוחות שנהגה לפקוד את המקום בקביעות. "אני לא רוצה לחשוב מה אכלתי שם, אבל מה שבטוח - לעולם לא אחזור לכאן שוב".

בעקבות התיעוד המזעזע, הורתה מחלקת התברואה המחוזית על סגירת הסניף לאלתר. "זה משהו שאתה לא מאחל לעצמך להתמודד איתו לעולם", אמר ברט וינס, פקח התברואה הראשי במחלקה. "המסעדה נסגרה והיא תישאר סגורה, עד שנסיים את הבדיקות הסניטריות במקום".

שלט שמתנוסס מאז הבוקר על דלת המסעדה הסגורה מסביר כי היא אינה פעילה זמנית בשל בדיקה לסכנה משמעותית לבריאות הציבור.

מהנהלת"פיצה האט" נמסר בתגובה: "אנו נבוכים מאוד ממעשיו של העובד. הנהלת פיצה האט מגלה אפס סובלנות במקרים של הפרת נהלים ולפיכך הורתה מיידית על סיום עבודתו של העובד בסניף. ברצוננו להדגיש, כי בעת ביצוע המעשה המסעדה הייתה סגורה, וכעת אנו פועלים בהתאם לנהלי מחלקת התברואה. אנחנו מתנצלים מעומק לבנו בפני לקוחותינו שנפגעו מהמעשה".