צפו: כבאי בסין הציל אישה שניסתה להתאבד

מריבה בין בני זוג במזרח סין הובילה לדרמה שהתחוללה כולה אל מול המצלמה: האישה נעלה את עצמה בחדר השינה, התיישבה על אדן החלון בקומה השלישית ואיימה לקפוץ. בתום מספר שעות שבהן ניסו המחלצים לשכנע את האישה לרדת, הוחלט לחלץ אותה בכוח. צפו בכבאי האמיץ משתלשל מגג הבניין

חילוץ מול המצלמות: עשרות סקרנים התגודדו בפתח בניין בן שלוש קומות במזרח סין, לאחר שאחת הדיירות נעלה את עצמה בחדר השינה ואיימה לקפוץ. לאחר מספר שעות מורטות עצבים, הצליח כבאי נועז, שהשתלשל מגג הבניין, להציל את חייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח, האישה עלתה על אדן החלון בעקבות מריבה עם בעלה. במשך חמש שעות ניסו בני משפחתה לשכנע אותה לרדת מהחלון, ומשנכשלו - הזעיקו את המשטרה.

כוחות המשטרה שהגיעו למקום ניסו גם הם לשכנע את האישה לרדת, אך ללא הואיל. בשלב זה הוחלט להוריד את האישה בכוח, ומבצע החילוץ יצא לדרך.

המחלצים חולקו לשלוש קבוצות: הקבוצה הראשונה התמקמה על הגג והורידה, באמצעות רתמת בטיחות, כבאי שאמור היה לדחוף את האישה בחזרה אל תוך החדר. הקבוצה השנייה סייעה לכבאי נוסף לפרוץ לתוך חדר השינה והקבוצה השלישית פרשה רשת ביטחון, למקרה שהאישה תיפול.

כשפרץ אחד הכבאים לתוך חדרה, נראה היה כי האישה איבדה את ההכרה. בדיוק בשלב הזה ירד הכבאי מהגג. מסיבה שאינה ידועה לא דחף אותה הכבאי לתוך החדר אלא אחז בזרועה, והוריד אותה בביטחון אל הקרקע.