צפו: הדלת שהכניעה את הפורץ

לאחר שהצליח לחדור לחנות התכשיטים היוקרתית, לא ציפה השודד ממדינת יוטה שבארה"ב להיתקל במכשול נוסף - דלת היציאה. במשך דקות ארוכות הוא נאבק בדלת שננעלה, עד שנכנע, נשכב על הרצפה והמתין לבעל החנות שיפתח אותה עבור כוחות המשטרה

סוף מפתיע לשוד התכשיטים הגדול: גנב נועז שהצליח לחדור לחנות תכשיטים במדינת יוטה שבארה"ב, לא ציפה להיתקל במכשול נוסף בדרך אל העושר - דלת חזקה במיוחד שלא אפשרה לו להימלט מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד ממצלמת האבטחה של המקום נראה הפורץ נכנס אל החנות ומתחיל לרוקן את המדפים. הוא העמיס שעונים ותכשיטים רבים, ושבר חלק ניכר מארונות הזכוכית של החנות.

עד מהרה החלה האזעקה במקום לפעול, דבר שגרם לפורץ לנסות לסגת. הוא ניגש אל הדלת וניסה לצאת כשלתדהמתו גילה שהדלת נעולה. הגנב החל להכות בחוזקה בדלת וניסה לשבור אותה אך ללא הועיל.

אכזבה לפורץ הנועז (חדשות 2)

כוחות משטרה מקומיים הוזעקו למקום וניסו גם הם לפתוח את הדלת כדי ללכוד את האיש, אך גם הם לא הצליחו לגבור על הדלת האימתנית. הגנב, שבשלב זה הבין כי מדובר בקרב אבוד מראש, נשכב על הרצפה והמתין יחד עם השוטרים לבעל החנות שיפתח את הדלת.

לאחר דקות ארוכות נפתחה הדלת והגנב נעצר על ידי כוחות המשטרה. השלל הרב הוחזר למקום ונזק קל בלבד נגרם לחנות היוקרה. בהמשך אותו ערב נאלץ החשוד לעשות היכרות נוספת עם דלת בלתי עבירה - זו של בית המעצר המקומי.