הפצועים בתאילנד משחזרים: "התרסקנו לתהום, זה היה מחריד"

שמונת הישראלים שהגיעו לטיול בתאילנד לא חשבו שכך תסתיים החופשה שלהם, לאחר שהמונית בה נסעו הידרדרה לתוך תהום. "לא חשבנו שדבר כזה יכול לקרות", סיפר אחד הפצועים לחדשות 2 Online. "זה היה משהו מחריד"

"כל הגוף בכאבים", אחד הפצועים (חדשות 2)

"לא חשבתי שמשהו כזה יכול לקרות" - כך סיפר הערב (ו') אחד הפצועים שהיו במונית שהתהפכה באי קופנגן שבתאילנד לחדשות 2 Online. "יש לי פגיעות בידיים ורגליים. כל הגוף שלי בכאבים", שיחזר הפצוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"איך שהמונית התחילה לנסוע הרגשנו שהרכב לא היה מונע", אמר. "הוא התחיל להידרדר בירידה מאוד חדה ותלולה עם סיבובים, במהירות של 80 קמ"ש. שני חבר'ה קפצו מהטנדר וכל היתר בתוך המונית נפלו אחד על השני. נכנסו לתהום, זה היה משהו מחריד".

"אחרי ההידרדרות, הגיע בחור בשם נתי חדד מיחידת החילוץ וטיפל בנו", סיפר הנוסע. "הוא לקח אותנו לבית חולים ובעצם הציל אותנו".

כל הפצועים שהיו במונית בעת ההתהפכות היו חברי ילדות. מחר תכננה החבורה לנסוע למסיבת "פול מון" באי הטרופי. "הגענו לתאילנד לטייל. אני פעם ראשונה פה" אמר הפצוע הישראלי. "לא חשבתי שמשהו כזה יכול לקרות, חשבתי שזה חלום, מישהו צעק לקפוץ מהמכונית, אבל זה היה מאוחר מדי".

"חשבנו שאנחנו בחלום" (חדשות 2)

קבוצת הישראלים הייתה אמורה לחזור לארץ ביום חמישי בלילה, וכעת ממתינה לפינוי לבית החולים באי קוסמוי. "אנחנו עם כאבי תופת", ציין המטייל. "אני מקווה שזה ייקח כמה שיותר מהר. נעשה הכל כדי לחזור לפני יום חמישי".

הנהג איבד את בלמי הרכב

השמונה נפצעו כשמונית גדולה בה נסעו התהפכה לתהום באי קופנגן שבמדינה. נהג הרכב המקומי, שככל הנראה נתקל בכשל בבלמים נהרג במקום. מצבו של אחד הפצועים קשה, שניים מהפצועים בינוני, והשאר במצב קל.

הפצועים בבית החולים (חדשות 2)

חוף קופנגן בתאילנד (חדשות 2)

כל השמונה פונו לטיפול במרפאה מקומית ורובם סובלים מפגיעות קלות וחבלות בגפיים, פרט לישראלי שנפצע קשה והועבר לניתוח בבית החולים בקופנגן. על פי נתי חדד מיחידת החילוץ בקוסמוי וקופנגן, המונית החלה את דרכה בבר בקצה הר, כשאז הנהג החל לאבד את השליטה על הבלמים.