שמונה ישראלים נפצעו בהתהפכות מונית בקופנגן שבתאילנד

שמונה ישראלים נפצעו בתאילנד, אחד מהם במצב קשה, כשמונית גדולה שלקחו התהפכה לתהום בקופנגן. הסיבה להתהפכות היא ככל הנראה מערכת הבלמים שפסקה לעבוד במהלך הנסיעה. ישראלי שמסייע להם: "שניים מהם קפצו בזמן הנסיעה"

חלק מהישראלים שנפצעו (נתי חדד, חילוץ הצלה קופנגן קוסמוי)

שמונה ישראלים נפצעו, אחד מהם במצב קשה, כשמונית גדולה בה נסעו התהפכה לתהום באי קופנגן שבמדינה. נהג הרכב המקומי, שככל הנראה נתקל בכשל בבלמים נהרג במקום. מצבם של שניים מהפצועים בינוני, והשאר במצב קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כל השמונה פונו לטיפול במרפאה מקומית ורובם סובלים מפגיעות קלות וחבלות בגפיים, פרט לישראלי שנפצע קשה והועבר לניתוח בבית החולים בקופנגן. על פי נתי חדד מיחידת החילוץ בקוסמוי וקופנגן, המונית החלה את דרכה בבר בקצה הר, כשאז הנהג החל לאבד את השליטה על הבלמים.

חוף בקופנגן. ארכיון (AP)

"הם ניסו להחליף הילוך לאחר שהבינו שהרכב מאבד שליטה וזז ימינה ושמאלה", סיפר חדד לחדשות 2 Online. "שניים מהם קפצו בזמן הנסיעה ונפצעו ושאר הנוסעים נשארו בתוך המונית והיא התהפכה לתהום". לדבריו, מחר תצא מעבורת רפואית שתעביר אותם לקוסמוי. לטענתו, העברתם למרכז רפואי אחר היא הכרחית כי התנאים הרפואיים שהם מקבלים לא מספקים.  

"חלק קפצו מהמונית". נתי חדד (באדיבות המצולם)

קונסול ישראל שנמצא בבנגקוק מעודכן בפרטי האירוע. ממשרד החוץ נמסר כי השגרירות נמצאת בקשר עם הפצועים והם יועברו לבית החולים בקוסמוי.

בקופנגן יש בימים אלה יותר ישראלים מבדרך כלל כי מחר מתקיימת במקום מסיבת "פול מון".