יום האהבה? אובמה "נטש" את מישל

בניגוד לשנים קודמות, את יום האהבה שחל היום יבלה נשיא ארה"ב אובמה בלי רעייתו מישל, זאת על רקע הדיווחים על קרע ביניהם. אבל עם מי הוא דווקא כן ייפגש לארוחת ערב? עבדאללה מלך ירדן. בדרך לגירושים?

אהבה בבית הלבן? ברק ומישל אובמה (רויטרס)

בשביל הגברת הראשונה של ארה"ב - יום האהבה הנוכחי לא יהיה שמח. על רקע הדיווחים על הקרע ביניהם לכאורה, הנשיא ברק אובמה, לא יבלה עם מישל את יום האהבה ("ולנטיינס דיי") שחל היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקום לבלות עם רעייתו, הוא יעביר את היום בשלל פגישות. ראשית ייפגש עם הדמוקרטים במרילנד, לאחר מכן יערוך פגישה בקליפורניה, משם יגיע לדיון בנושא הבצורת עם חקלאים ויסיים את היום בארוחת ערב עם מלך ירדן עבדאללה השני.

בשנת 2013, אובמה דווקא הקדיש יותר זמן לחיי האהבה. אמנם בבוקר אותו יום הוא נאם בג'ורג'יה - אך לאחר מכן הוא ומישל אכלו יחד ארוחת ערב רומנטית. גם ב-2012 השניים חגגו יחד בסעודה בווירג'יניה.

לפני מספר ימים עיתון "הוושינגטון פוסט" הכחיש דיווח שלפיו יפרסם ידיעה על כך שאובמה מנהל רומן עם הזמרת ביונסה, כפי שטען המגזין הצרפתי "קלוזר". בחודש האחרון התפרסמו דיווחים רבים על אודות משבר קריטי ביחסים בין אובמה לרעייתו מישל. בחלק מהדיווחים צוין כי השניים אף "קרובים לכדי גירושים".