צפו: סרטון הבטיחות במטוס עבר לאי טרופי

זהו לא סרטון הדרכה שגרתי לנוסעים: חברת תעופה ניו-זילנדית החליטה לשנות כיוון ולהציג את הנחיות הבטיחות המוכרות על אי טרופי. את מקום הדיילות הלבושות במדי החברה תפסו דוגמניות בביקיני, שמציגות בפני הנוסעים כיצד לחגור חגורת בטיחות מעל מיטת שיזוף

דוגמניות במקום דיילות וערסל במקום מושב: בחברת התעופה "Air New Zealand" החליטו ליצור סרטון הדרכה מעט שונה לנוסעים. במקום הנוף האפרורי של פנים המטוס, ההדגמה נעשית באי טרופי על ידי דוגמניות בביקיני, שכיכבו במגזין בגדי הים של "ספורטס אילוסטרייטד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסרטון היצירתי , שצולם באיי קוק, מציג את ההנחיות ל"ביטחות בגן עדן", ובניגוד למסרים המלחיצים של הסרטון הפרזנטוריות מזכירות לצופים: "תירגעו, אתם בזמן אי עכשיו". ואכן, הצפייה תזכיר לנוסעים רבים את הנופים של "הישרדות", ולנוסעים החרדתיים יותר את התכנית "אבודים", שמתרחשת באי בודד לאחר התרסקות מטוס.

הדרכה באי בודד (רויטרס)

הקראת הוראות הבטיחות, שהנוסעים המתמידים בינינו כבר מכירים בעל פה, נשמעת - ובעיקר נראית - שונה בסרטון ההדרכה, בו מסכת החמצן ממוקמת מעל הערסל ומיטת השיזוף "נחגרת" בחגורת הבטיחות עם אבזם המתכת.

החברה לא הסתפקה בדוגמניות בלבד: ילידים מהאזור הדגימו בסירת דייגים כיצד להתנהג כשהמטוס צולל מטה, את הוראות הבטיחות בזמן אסון. הסרטון המושקע והמפתיע הוקרן כבר השבוע במספר קווים של חברת התעופה. גם בעבר נהגה החברה לאתגר את הנוסעים בסרטונים משעשעים, בהשראת "ההוביט", משחק האגבי הפופולארי במדינה וקלטות התעמלות גופנית.