הבולען שבלע מיליוני דולרים

מכל המקומות שבעולם, בולען ענק החליט להיפער דווקא מתחת למוזיאון למכוניות קורבט בטנסי, מוזיאון המחזיק מכוניות נדירות בנות עשרות שנים. הבולען – באורך שמונה מטרים – נפער מתחת לאולם התצוגה המרכזי ולתוכו נפלו 8 מכוניות בשווי מיליוני דולרים

בולען שנפער במוזיאון בטנסי, ארה"ב, בלע שמונה מכוניות קורבט יקרות - והוביל לנזק של מיליוני דולרים. לא היו נפגעים בנפש באירוע. מנהל המוזיאון: "זה היה בולען ענק, המכוניות נפלו כמו קופסאות גפרורים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבולען נפער בלב המוזיאון, בשעת לילה כשלא היה בתוכו איש. לבולען נפלו שמונה מכוניות שהוצבו במקום. "עובד שמירה שמע רעש מחריש אוזניים, וכשהוא נכנס לחדר התצוגה הוא היה בהלם", אמר דוברת המוזיאון קטי פרסינלי. "זה פשוט לא אמיתי, אלו מכוניות איקוניות שהיו בתצוגה שנים וכעת הן הרוסות לחלוטין", הוסיפה.

גיאולוגים ומהנדסים הגיעו למקום לחקור את הבולען, באורך של שמונה מטרים וברוחב של שישה מטרים. לדבריהם, ישנה מערה גדולה יותר מתחת לחור הכניסה של הבולען ושם שוכבות כעת המכוניות ההרוסות. החלק הנפגע של המוזיאון נסגר עד להודעה חדשה. שאר המוזיאון יישאר פתוח.

המכוניות שנהרסו נתרמו למוזיאון על ידי אספני מכוניות קורבט. שתיים מהמכוניות נתרמו על ידי היצרנית ג'נרל מוטורס. כל המכוניות האחרות הוצאו מהחדר שנפגע. אספני מכוניות מטנסי וגם ממדינות שכנות הגיעו לראות את הנזק.