אוסטרליה: אב הרג במכות את בנו בן ה-11

באמצע היום, בעיירה קטנה באוסטרליה, אב היכה למוות את בנו בסיום אימון קריקט מול ילדים אחרים. שוטרים שהגיעו למקום ירו בו למוות לאחר שנופף לעברם בסכין וניסיון לנטרל אותו בתרסיס פלפל נכשל. האם הגיעה למקום והתמוטטה כשהבינה מה קרה. מפקד המשטרה אמר: "כולנו מזועזעים, כל אחת ואחד מאיתנו"

רצח במגרש הספורט. הילד שנרצח (אינסטגרם)

הלם באוסטרליה לאחר שהיום (ה') אב היכה למוות את בנו בן ה-11 במהלך אימון קריקט. שוטרים שהוזעקו לזירה על ידי עוברי אורח ירו באב למוות. הסיבה מדוע האב ביצע את המעשה עדיין לא ידועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הטרגדיה התרחשה בעיירה הקטנה טאוב, הממוקמת 100 קילומטרים מדרום מזרח למלבורן שבדרום אוסטרליה. הילד הוכה למוות על ידי אביו שהגיע למגרש מיד לאחר שסיים את אימון עם חבריו לנבחרת הקריקט הצעירה של העיירה מול עוברי אורח, כולל ילדים אחרים שהתאמנו איתו. הוא סבל מפציעות קשות בראשו ומת במקום.

הורים לילדים אחרים ששהו במקום הזעיקו את המשטרה שמצאה את האב, בן 54, אוחז בסכין ומאיים באלימות על השוטרים. הם התיזו לעברו תרסיס פלפל בניסיון לנטרל אותו וכשהניסיון נכשל הם ירו בחזהו. הוא נפצע והוטס לבית חולים במלבורן אך בהמשך מת מפצעיו.

האם הגיע למגרש הספורט והתמוטטה

לזירה הגיעה אשתו של הרוצח ואימו של הילד, שפרצה בצעקות שבר והתמוטטה במגרש הקריקט כשהבינה מה קרה. האב והאם נשואים, אך הם חיו בנפרד בשבועות האחרונים וניהלו התדיינות משפטית על הסדרי הראייה של בני הזוג את בנם.

"אני מאשר שהגבר שנורה בחזה בידי המשטרה הוא האב של הילד שמת, אין חשודים נוספים באירוע", אמר לעיתונאים מפקד המשטרה המקומית דאג פרייר. "הפציעות של הילד היו קשות ומשמעותיות, והן אלו שגרמו למוות. אני לא יכול לתאר אותן בפירוט, אך אומר שהן היו מאוד ברוטליות. אנחנו עדיין מנסים להרכיב את כל החלקים שהובילו למה שקרה", הוסיף.

במשטרה הוסיפו כי הם מתחקרים את עדי הראייה הרבים שהיו לאירוע, כולל ילדים והוריהם. מדובר בעיירה קטנה בת 3,300 תושבים והאירוע השפיע עליה קשות, על פי מפקד המשטרה: "כולנו מזועזעים, כל אחד ואחת מאיתנו. המשפחה, הקהילה, כולנו", סיכם פרייר.