סערה בלבנון: גולשת סקי הצטלמה בעירום חלקי

מלחמת אזרחים בסוריה השכנה? פיגועים בביירות? את לבנון מעסיקה דווקא השערוריה שעוררה ג'קי שאמון, גולשת סקי בת 22, שהצטלמה בתמונות חושפניות ללוח שנה. שר הספורט במדינה השמרנית דרש לפתוח נגדה בחקירה

שאמון בתמונות חושפניות פחות (AP)

גולשת הסקי הלבנונית ג'קי שאמון עלתה לכותרות בארצה בעקבות השתתפותה באולימפיאדת החורף בסוצ'י, אך מכל הסיבות הלא נכונות. ייתכן כי הרשויות במדינה השמרנית יפתחו נגדה בחקירה לאחר שתמונות שלה בלבוש מינימלי הופצו ברשתות החברתיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתמונות שצולמו בהרי לבנון נראית שאמון כשהיא מסתירה את איבריה המוצנעים באמצעות ציוד הסקי שלה בלבד. "הצטלמתי ללוח שנה אוסטרי יחד עם שלוש ספורטאיות אחרות, אך אלה צילומי הכנה שלא היו אמורים להתפרסם", כתבה גולשת הסקי האלפיני בדף הפייסבוק שלה. "אני מתנצלת כי אני יודעת שלבנון היא מדינה שמרנית, והתמונות האלה לא מייצגות את התרבות שלה".

שאמון ביקשה מהגולשים לסייע לה בתחרויות בסוצ'י בכך שיפסיקו לשתף את התמונות הנועזות. עם זאת, נראה כי לא כולם קיבלו את ההתנצלות שלה. שר הנוער והספורט של לבנון פייסל כראמי קרא לפתוח בחקירה נגד שאמון כדי "להגן על כבודה של לבנון", כהגדרתו.

הוועד האולימפי של לבנון ידון בנושא, ובינתיים אסר על שאמון, בת 22, להתראיין. בדף הפייסבוק שלה הצטברו תגובות של אזרחים לבנונים שזועמים על התמונות, ומנגד של לבנונים שתומכים בגולשת.