יום לפני האולימפיאדה: המבקרים בסוצ'י בהלם מהתנאים

מים צהובים, שירותים עלובים, רהיטים מתפרקים, שקעי חשמל מנותקים, כלבים משוטטים ותמונה של פוטין בחדרים. מחר נפתחת אולימפיאדת החורף בעיר הנופש הרוסית והעיתונאים שהגיעו לסקר את המשחקים מזועזים מהאירוח

למי תודה? (טוויטר)

איומי טרור מבחוץ ומבפנים, מתח דיפלומטי סביב מדיניות ממשל פוטין כלפי הקהילה הגאה? העיתונאים והמבקרים שהגיעו לסוצ'י, לקראת משחקי החורף האולימפיים שייפתחו מחר (ו'), נערכו להתמודד עם הסוגיות כבדות המשקל האלה, אך מצאו עצמם נאבקים בתנאי האירוח הירודים של בתי המלון המקומיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שקעי חשמל מנותקים, ידיות שנעקרו מדלתות, דבש דבורים המוגש לאורחים כשהדבורים עצמן בפנים, מי ברז צהובים, כלבים משוטטים, וילונות שבורים ושלטים לא ברורים - אלה רק חלק מהממצאים הקשים ונראה שהשירותים הכפולים, שהטרידו בתחילה את המבקרים, יהיו הבעיה האחרונה שלהם.

מי ברז (טוויטר)

עיתונאים מזועזעים צייצו בטוויטר, תיארו את החוויה הלא פשוטה, ומתחו ביקורת על המארח ולדימיר פוטין - שאולימפיאדת החורף הפכה לפרויקט הדגל שלו ותמונתו אף ניצבת על השולחנות בחדרי המלון.

שלטים מפתיעים בכניסה לשירותים (טוויטר)

בשבועות האחרונים עלו חששות שהמתקנים בסוצ'י לא מוכנים לאירוח אירוע בסדר גודל שכזה וכן טענות על איכות השלג באתר ועל חופש התנועה של המבקרים. יום לפני טקס הפתיחה החגיגי, נראה שהדאגה לא הייתה לחינם.

ריהוט מאתגר (טוויטר)