פניית פרסה: "הרומן של ביל וליז - המצאה"

השחקן האמריקני טום סייזמור, שחשף את מערכת היחסים בין הנשיא לשעבר קלינטון לשחקנית אליזבת' הרלי, טוען היום כי המציא את הדברים - שלא התרחשו מעולם. "אלה היו דברי הבל של בחור עם בעיות חמורות", אמר על ההקלטות שבהן הוא מדבר על "הרומן"

רומן על אמת? כנראה שלא (המירור)

טום סייזמור, שחקן הקולנוע שחשף את הרומן שניהל לכאורה נשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון עם הדוגמנית והשחקנית אליזבת' הרלי, טוען כעת כי בדה את מערכת היחסים מלבו. בריאיון ל"האפינגטון פוסט לייב", אמר השחקן שנלחם בשנים האחרונות בשלל התמכרויות, כי ההקלטה שבה הוא נשמע מספר על הרומן הייתה רוויה בסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

סייזמור בן ה-52 אף טען כי מעולם לא פגש את הנשיא לשעבר והוסיף כי לא העניק לאיש את מספר הטלפון של זוגתו לשעבר. "אני לא מכחיש שאמרתי את הדברים האלה, אני פשוט לא זוכר את זה ", אמר השחקן שנשמע מופתע מעצם פרסום ההקלטות הישנות. "אלה היו דברי הבל של בחור שבאותה תקופה היו לו בעיות חמורות מאוד".

גם הרלי עצמה לא נשארה אתמול אדישה לפרסומים אודות הרומן בן השנה שניהלה לכאורה עם האיש החזק ביותר בעולם. בציוץ בטוויטר כתבה החשקנית כי מדובר בהאשמות מגוחכות שאינן נכונות. "הנושא נמצא כעת בידיהם של עורכי הדין שלי", כתבה והוסיפה את התיוג למילה "פיהוק", כדי להבהיר שאינה מתרגשת מהנושא.

"דברי הבל", סייזמור (AP)

סייזמור בהקלטה: "אני המפקד העליון, תן לי את מספר הטלפון"

בהקלטה הסנסציונית שפורסמה על ידי הצהובון RadarOnline, נשמע סייזמור דווקא אחרת. הוא סיפר על כך שבמהלך הקרנה של הסרט "להציל את טוראי ראיין" שהתקיימה בבית הלבן, התבקש מהנשיא להעניק לו את מספר הטלפון של זוגתו לשעבר, הדוגמנית ליז הרלי. לדבריו, הוא התלבט אם להעניק את מספר הטלפון מבלי להתייעץ עם הרלי, ועל כך ענה לו הנשיא האמריקני באופן שאינו משתמע לשתי פנים: "אדיוט בן ז***, אני המפקד העליון של ארצות הברית. תן לי את המספר המקולל".

קלינטון לכאורה לא היסס, וצילצל מיד אל הרלי. "תקשיבי אליזבת', זה הנשיא", אמר לה, "אין לי זמן לשטויות. אני מנסה להציל את העולם ממלחמה גרעינית כל הזמן, אני שולח מטוס לאסוף אותך מיד". לדברי סייזמור, השחקנית הגיעה אל הבית הלבן שם נערך לה סיור אישי על ידי הנשיא, סיור שהסתיים בחדר השינה.

לדברי סייזמור, זה היה המפגש המיני הראשון בין הנשיא לשחקנית, מפגש אחד מתוך רבים שבאו אחריו. הוא סיפר כי באחד המקרים קיימו השניים יחסי מין בזמן שהגברת הראשונה, הילארי קלינטון ישנה בחדר סמוך. הרלי תיארה את קלינטון בפניו כ"גבר בגובה 192 סנטימטרים, בעל כריזמה גדולה יותר מאלף בראד פיטים".