הרלי: "לא היה לי רומן עם ביל"

השחקנית אליזבת' הרלי מכחישה שניהלה רומן עם קלינטון בזמן שהיה נשיא ארה"ב: "זה לחלוטין לא נכון". מוקדם יותר טען שחקן אמריקני כי הנשיא הסתיר מערכת יחסים עם הרלי. "הם קיימו יחסי מין בבית הלבן, כשהילארי ישנה", אמר

קלינטון והרלי, אילוסטרציה (רויטרס)

אליזבת' הרלי מכחישה בתוקף כי ניהלה רומן עם ביל קלינטון בזמן כהונתו כנשיא ארה"ב. "זה סיפור מגוחך", הודיעה בחשבון הטוויטר שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

השחקנית כתבה ברשת החברתית: "הסיפורים המטופשים עלי ועל בלי קלינטון מעלים גיחוך. זה לחלוטין לא נכון. העברתי את העניין לטיפול עורכי הדין שלי".

מוקדם יותר דיווח האתר האמריקנית RADAR כי השחקנית והדוגמנית הבריטית ניהלה רומן סוער עם נשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון בזמן כהונתו בבית הלבן על פי הפרסום, קלינטון הטיס את הרלי לבית הלבן שם קיים עמה יחסי מין, לעיתים כשרעייתו הילארי ישנה בחדר הסמוך.

"יש לקלינטון כריזמה כמו לאלף בראד פיטים"

על פי הפרסומים שנפוצו לאחר שהתגלתה קלטת אודיו שבה נשמע קולו של השחקן טום סייזמור, בן זוגה לשעבר של הרלי, כשהוא מספר כי הכיר בין השניים לאחר הקרנה של הסרט "להציל את טוראי ראיין" שנערכה בבית הלבן בשנת 1998.

הנשיא דאז קלינטון שוחח עם השחקנית ואמר לה לכאורה: "אליזבת', זה המפקד העליון שלך, אני שולח מטוס לאסוף אותך בתוך שלוש שעות, האם זה מספיק זמן?", שעות לאחר מכן הגיעה השחקנית לבית הלבן שם המתין לה הנשיא הכריזמטי והעניק לה סיור פרטי במעון המפורסם בעולם, סיור שבסופו הגיעו השניים לחדר השינה. לטענת האתר האמריקני, הנשיא הוא שיזם את השיחה עם סייזמור, ותהה בפניו אם עדיין יש לו את מספר הטלפון של השחקנית.

בהקלטה הקולית נשמע סייזמור מספר כיצד התלבט אם להעניק את מספר הטלפון מבלי להתייעץ עם חברתו לשעבר קודם לכן. על כך ענה לו הנשיא האמריקני בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. "אדיוט בן ז***, אני המפקד העליון של ארצות הברית. תן לי את המספר המחורבן".

קלינטון לא היסס וצילצל מיד אל הרלי, שם לא חסך מחמאות מעצמו ומתפקידו רב העוצמה. "תקשיבי אליזבת', זה הנשיא", אמר לה, "אין לי זמן לשטויות. אני מנסה להציל את העולם ממלחמה גרעינית כל הזמן, אני שולח מטוס לאסוף אותך מיד".

לדברי סייזמור, זה היה המפגש המיני הראשון בין הנשיא לשחקנית, מפגש אחד מתוך רבים שבאו אחריו. הרלי תיארה את קלינטון בפניו כ"גבר בגובה 192 סנטימטרים, בעל כריזמה גדולה יותר מאלף בראד פיטים".