לקראת המונדיאל: הצצה לתעשיית הזנות בברזיל

בסמטאות העוני צומחת תעשייה עגומה בקצב מהיר: חצי מיליון ילדים מוכרים את גופם בזול מאוד, לפעמים בסכום השווה פחות מחמישה שקלים. בין לקוח ללקוח , הם מריחים דבק כדי לא לחוש רעב. הכסף הולך להורים, פעמים רבות מבוגרים שמכורים לסמים ואיבדו עניין בחיים. רשת SKY מספקת הצצה נדירה

תחקיר מצמרר של רשת "סקיי" הבריטית חושף: ילדים וילדות בני 12 בברזיל מוכרים את עצמם לתעשיית המין בפחות מחמישה שקלים. גביע העולם ייערך בברזיל בקיץ הקרוב, והרשויות מודאגות שגל התיירים שיגיע לחזות במשחקים יכניס הרבה מאוד כסף לתעשיית הזנות של ילדים ולארגוני הפשע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צוות של רשת "סקיי" סייר ברחובות העיר רסיפה בצפון מזרח ברזיל ופגש ילדים בגילאי 17-12, שמריחים דבק כדי לא להרגיש רעב ורבים מהם משמשים "סחורה חמה" בתעשיית הזנות.

אירקוטן גומז דה אוליביירה, תושב מקומי, אמר לכתבים הבריטים: "הם מוכרים את הגוף שלהם, הם הולכים למועדונים ולמקומות שבהם אנשים מוכרים את עצמם ואנשים אחרים קונים סקס".

הילדים מוכרים את עצמם בזול מאוד. לפעמים בעבור סכום השווה שקלים בודדים ילדות יאפשרו לזר לעשות בגופן כרצונו. רושל , היום בת 17, מוכרת את גופה כבר ארבע שנים, אחרי ששלוש מאחיותיה הגדולות עשו זאת לפניה. "אני בורחת מהבית, הולכת לרחוב ועושה סמים. מכרתי את עצמי בסכומים מאוד נמוכים", היא מספרת.

על פי הערכות בברזיל, יש בערך חצי מיליון ילדים בתעשיית המין של המדינה, רבים מהם ממתינים למונדיאל - ולא כי הם אוהבים כדורגל.