לאחר שרצח את הדוד, קים יצא לנשק ילדים

בתיעוד נדיר שפורסם בכלי התקשורת בקוריאה הצפונית, נראה מנהיגה הדיקטטור של המדינה המסוגרת מבקר בבית יתומים, כשהוא מחבק ומנשק את הילדים במקום. "אתם העתיד שלנו", אמר

שבועות ספורים לאחר שדווח כי הורה לחסל את דודו, מפרסמת התקשורת בקוריאה הצפונית תמונות יוצאות דופן של מנהיג המדינה המסוגרת, תמונות המעניקות נקודת מבט מעט שונה על חייו של הדיקטטור האכזר קים ג'ונג און.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מגישת החדשות הקשוחה, המוכרת משידורי הטלוויזיה הממלכתית, הציגה היום (ג') את התמונות שבהן נראה און מבקר בבית יתומים בבירה פיונג-יאנג. המנהיג מעורר המחלוקת נראה מביט במתקנים במתחם, נפגש עם הילדים במקום ואף מחבק ומנשק אותם.

בשלב זה לא ידוע מתי התקיים הביקור "מחמם הלב" הזה, אך מסתבר שאון רואה בילדים את הדור שימשיך את משטרו. "הם היורשים למהפכה ועמודי התווך של העתיד שלנו", צוטט בדברים שנשא במקום בפני צוות בית היתומים.

"אתם העתיד שלנו", און (רויטרס)

בניגוד לתמונות שבהן מוצגים הילדים כשהם מאושרים ובריאים, פרסם בשנת 2012 ארגון הומניטרי שביקר במדינה דוח החושף את מצבם הרעוע של בתי היתומים בקוריאה הצפונית. על פי עדויות שנאספו, מרבית היתומים שמטופלים במדינה סובלים מתת-תזונה חמורה.