השחקן פיליפ סימור הופמן מת ממנת יתר

הלם בתעשיית הסרטים האמריקנית: השחקן עטור הפרסים פיליפ סימור הופמן נמצא מת בדירתו במנהטן בגיל 46, אחרי שלקח מנת יתר. הוא הותיר אחריו שני ילדים, בני 10 ו-7. משפחתו: "אנחנו הרוסים והמומים"

נמצא מת בדירתו. סימור הופמן (רויטרס)

השחקן עטור הפרסים פיליפ סימור הופמן נמצא היום (א') ללא רוח חיים בדירתו בשכונת ווסט וילג' בניו יורק לאחר שלקח מנת יתר. משטרת ניו יורק פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפי דיווחים בכלי תקשורת אמריקניים, סימור נמצא בחדר האמבטיה עם מחט של מזרק שעדיין הייתה נעוצה בזרועו ולצידו הירואין. סימור הופמן סבל בחייו מהתמכרות להירואין ואף אושפז. גורמים סיפרו ל"ניו יורק פוסט" כי מחזאי שעבד עם הופמן הוא שמצא את הגופה והזעיק את השוטרים.

משפחתו של הופמן קיבלה בתדהמה מוחלטת את הידיעה על מותו. "אנחנו הרוסים, המומים וכואבים על לכתו הפתאומית של פיל, אהובנו", נמסר בהצהרה מטעם המשפחה. "אנחנו מוקירים את כל מילות התמיכה והאהבה שאנחנו מקבלים בשעות האחרונות".

הותיר אחריו שני ילדים. סימור הופמן (רויטרס)

השחקן בן ה-46 זכה בשנת 2006 בפרס האוסקר, בקטגוריית השחקן הטוב ביותר של השנה, על תפקידו בסרט "טרומן קפוטה". הוא אף זכה בפרס השחקן הטוב ביותר של גלובוס הזהב ובפרס גילדת שחקני המסך.

במהלך חייו סימור הופמן שיחק בסרטים "ניחוח אישה", "ביג לבובסקי", "מאניבול" ו"משימה בלתי אפשרית 3".

בשנת 2012 כיכב בסרטו ההוליוודי של הבמאי הישראלי-אמריקני ירון זילברמן, "כלים שלובים", שבו השתתפו בין היתר גם השחקנים הישראלים מארק איווניר ולירז צ'רכי.

פיליפ סימור הופמן הותיר אחריו שני ילדים, בני 10 ו-7.