בלי פחד: בר מפלצות תוסס בלב טוקיו

כשרבים מעדיפים לסיים את יום העבודה על הכורסה, ביפן מצאו דרך מיוחדת לשבור את השגרה. בלב טוקיו פועל "סלון המפלצות" המושך אליו מדי ערב יפנים רבים, המחליפים את החליפות והעניבות בתחפושות מפלצתיות

ישנן דרכים רבות כדי להשתחרר מהשגרה, אלא שהיפנים הצליחו הפעם להבריק ברעיון מקורי במיוחד. עשרות אנשי עסקים, מגיעים בתום יום העבודה כשהם לבושים בחליפות, לבר מפלצות צבעוני במיוחד בלב טוקיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"דאיקאיג'ו", סלון המפלצות הענק, הוקם לפני כשלוש שנים על ידי גבר שהזדהה אך ורק בשם "פיקו פיקו". בשעות היום הוא עוסק בעיצוב תלבושות של מפלצות עבור אירועים, אך בלילה הוא מקדיש את זמנו לטובת הבר המוזר. "כשהיינו ילדים כולם ממש אהבו את המפלצות", סיפר המעצב בן ה-45. "אנחנו רוצים לתת לכולם את האפשרות לחזור אל התחושות הללו".

הלקחות שמגיעים מדי ערב לבר, נהנים ממשחק התחפושות ומתלבשים אף הם כמפלצות. "יש לנו לקוחות קבועים שמגיעים לכאן, הם מבינים שיש להם לאן לברוח מהיום הקשה שעבר עליהם", הסביר פיקו. "זו דרך להקל על הלחץ, כל אחד חייב את זה לעצמו".

"מחפשים לאן לברוח", בר המפלצות (חדשות 2)

פיקו אף ציין כי חיבתו ליצורים הדמיוניים נובעת דווקא מעצם העובדה שהם חלשים. "אנשים אומרים שמפלצות הן אלימות ומפחידות. אבל מאחורי כל זה, הן מלאות בחן. הן עשויות להיראות מפחידות, אך מבפנים הן חלשות ופגיעות. זה מה שהופך אותן בעיניי למעניינות כל כך", סיכם.