ראש עיריית טורונטו שוב מסתבך: שלח בריונים להכות קרוב משפחה?

רוב פורד, ראש העירייה השערורייתי של טורונטו שבקנדה, כבר הודה שהשתמש בקראק והשתכר, גם בישיבות מועצה. אלא שהיום הוא מתמודד עם אישום חדש - ושערורייתי לא פחות: בן זוגה של אחותו טוען שפורד שלח בריון שיכה אותו - זאת כדי שלא יחשוף פרטים על עברו הבעייתי. כעת הוא תובע מיליון דולר על הנזק שנגרם לו

שוב מסתבך. ראש עיריית טורונטו (רויטרס)

ראש העירייה השערורייתי של טורונטו שוב מסתבך בפרשיות מפוקפקות: רשתות התקשורת בקנדה דיווחו אמש כי בן זוגה של אחותו של ראש העיר הגדולה בקנדה תבע אותו - זאת לאחר שלטענתו שילם לבריונים כדי שיכו אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בן זוגה של האחות, סקוט מקנטייר, לו יש עבר פלילי, טוען שראש העיר רוב פורד שילם לאותם בריונים ש"יטפלו בו" על מנת שיסתבך ויישב בבית הסוהר - זאת רק כדי שהוא לא יספר על השימוש שפורד עשה לכאורה בסמים או על התנהגותו הבלתי הולמת במקרים רבים.

מקנטייר ריצה עונש מאסר לפני כשנתיים, זאת לאחר שהואשם בסחיטה ואיומים על ראש עיריית טורונטו לאחר שדרש ממנו לחשוף את "הפעילויות הדוחות שלו". אחרי שמקנטייר נעצר, אסיר אחר שריצה את עונשו התנפל עליו והכה אותו.

מקנטייר טען שאותו אסיר מכה היה בעברו שחקן פוטבול בקבוצה שפורד אימן, וכי הוא דרש ממנו לשתוק בהוראתו של ראש העיר. כעת הוא תובע מיליון דולרי מראש העיר במחאה על הנשק שנגרם לו - כך לטענתו. עורך דינו של פורד דחה את האישומים ואמר שאין שום ביסוס לטענות של מקנטייר. פורד עצמו לא הגיב לאישומים שהוטחו בו.

זו לא הפעם הראשונה ששמו של ראש עיריית טורונטו נקשר בפרשיות מפוקפקות: מזה כמה חודשים פורד מתמודד עם האשמות לפיהן הוא מעשן קראק וכי הוא אלכוהוליסט חסר שליטה.
ראש העיר המופרע אף הודה שהשתמש בסמים אך הוא לא מוכן להתפטר מתפקידו ואף מתכוון לנסות ולהיבחר שוב - זאת למרות שמועצת העיר, שאינה יכולה להדיחו, שללה ממנו את רוב סמכויותיו.