בת זוגו הנבגדת של נשיא צרפת: "יותר מאוכזבת ממנו מאשר כועסת"

לאחר שאושפזה בעקבות דיכאון ועזבה את ארמון האליזה בפריז, העניקה בת זוגו הנבגדת של נשיא צרפת ולרי טריירווילר ראיון לעיתון "לה פריזיאן". "עכשיו אני רחוקה מהפוליטיקה והבגידות", אמרה מהודו. האם בקרוב היא תכתוב ספר על מערכת היחסים שלה עם הנשיא?

טריירווילר והולנד בימים טובים יותר (AP)

בת זוגו הנבגדת של נשיא צרפת פרנסואה הולנד, ולרי טריירווילר, התראיינה לראשונה מאז הודיע הנשיא רשמית על פרידתו ממנה, בשל הרומן שהוא מנהל עם השחקנית הצעירה ממנו ז'ולי גאייה. "אני יותר מאוכזבת מאשר כועסת", אמרה טריירווילר לעיתון "לה פריזיאן" בראיון שיפורסם מחר (ו') במלואו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

טריירווילר מבקרת בימים אלה בהודו, בסיור שתוכנן מראש מטעם ארגון הומניטרי. "לא אהבתי את הזהב של ארמון האליזה, הודו היא בשבילי חזרה לחופש, רחוק מהפוליטיקה והבגידות", סיפרה טריירווילר לכתב המגזין מחדר בית המלון במומבאי.

טריירווילר, עיתונאית במקצועה, האשימה במעשיו של בן זוגה במשך שמונה שנים פרנסואה הולנד את עלייתו לשלטון. "ייתכן שהיינו עדיין ביחד אם הוא לא היה נשיא", העריכה. היא לא שללה את האפשרות כי תכתוב יום אחד ספר על מערכת היחסים שלה עם הולנד.

למרות ההכחשות בארמון האליזה, הודיע בשבת רשמית נשיא צרפת פרנסואה הולנד על פרידה מבת זוגו טריירווילר. הולנד הדגיש כי הוא מדבר כאדם פרטי ואמר לסוכנות הידיעות הצרפתית AFP: "ברצוני להודיע שסיימתי את השותפות שלי עם ולרי טרירוייולר".

טריירוויולר בת ה-48 הודתה לצוות ארמון האליזה אותו עזבה, לאחר שלפני שבועיים שוחררה מבית החולים שבו אושפזה בעקבות הפרסומים על הרומן של בעלה. היא טופלה בעקבות תשישות.