כתב אישום הוגש נגד עובד מקדונלדס בארה"ב באשמת סחר בסמים בסניף

המבורגר, צ'יפס – וסמים מסוכנים: עובד בסניף מקדונלדס בפנסילבניה נעצר מול הלקוחות לאחר שסחר בהירואין מתוך הסניף. החשוד הטמין את הסם בתוך ארוחות ילדים, וביקש מלקוחותיו להשתמש בנתיב לרכישה מהרכב תוך ניצול התנועה הטבעית במקום. בחיפוש בסניף ובביתו נמצאו עשרות אריזות של ארוחות ילדים שהכילו סמים

לא כל כך תמים. אילוסטרציה (AP)

את זה לא כדאי להגדיל בשקל תשעים: עובד בסניף מקדונלדס בפיטסבורג, ארה"ב, מואשם בסחר בסמים מתוך המסעדה בה עבד. הוא חשוד שמכר הירואין בתוך קופסאות של ארוחות ילדים, והוא זיהה את לקוחותיו לפי המשפט: "אני מעוניין להזמין צעצוע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התובע המחוזי עצר את העובד לאחר שהוא קיבל מידע שהוא מוכר סמים במסגרת עבודתו. הלקוחות שרצו לקנות הירואין הונחו לנסוע למסלול בו מקבלים את ההזמנה ישירות לרכב, ולומר את המשפט המסוים הזה, כך אמר דובר משרד התובע מייק מנאקו.

הלקוח היה מגיע לחלון לאחר ההזמנה, ושם הוא היה נותן את הכסף ומקבל בתמורה קופסא של ארוחת ילדים ובתוכה הירואין. סוכנים סמויים הגיעו למסעדה ופעלו אחר ההוראות - ומיד לאחר מכן עצרו את העובד, בן 26, תושב העיר. הוא נגרר מהמקום באזיקים לתדהמת הסועדים ושאר העובדים במקום.

הרשויות אמרו כי הם מצאו עוד 10 קופסאות של ארוחות ילדים ובתוכן מנות הירואין בתוך המסעדה, ובחיפוש שנערך בביתו נמצאו עוד 50 אריזות כאלו. התובע המחוזי הגיש נגדו כתב אישום על סחר בסמים, משפטו ייפתח בפיטסבורג בשבוע הבא.