דיווח: קים ג'ונג און חיסל גם משפחתו של הדוד ה"בוגד"

בסיאול מדווחים שבני משפחתו של ג'אנג, דודו של מנהיג קוריאה הצפונית שתואר כ"פלגן" ו"חלאת המין האנושי" הוצאו להורג, כולל ילדים ושגרירים שיצגו את המדינה. "בני משפחה שהתנגדו למעצר נורו בראשם מול אנשים, אחרים הוגלו לאזורים כפריים מרוחקים"

שולפים את ג'אנג סון ת'אק מישיבת ההנהגה (AP)

אחרי שמנהיג קוריאה הצפונית קים ג'ונג און הוציא להורג את דודו ג'אנג סונג ת'אק, כעת מתפרסמים דיווחים שגם כל בני משפחתו של הדוד ובהם ילדים הוצאו להורג על ידי הדיקטטור האכזרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי דיווחים בקוריאה הדרומית, כל משפחתו של הדוד, שהואשמה בניסיון להדיח את קים ג'ונג און בדצמבר האחרון הוצאה להורג, כולל נכדיו -  שעדיין לא מלאו להם 10.

קים ג'ונג און - דוגל בענישה משפחתית (AP)

על פי סוכנות הידיעות בסיאול, בין האנשים שהוצאו להורג היו ג'ון יונג ג'ין , גיסו של המנהיג הצפון קוריאני שכיהן כשגריר בקובה, וג'אנג יונג קול - אחיינו של קים שכיהן כשגריר המדינה במלזיה. "לא נותר שום זכר לו ולמשפחתו", אמר מקור בקוריאה הצפונית לסוכנות הידיעות יונג האפ .

הוא טען שחיסול בני המשפחה החל מיד אחרי הוצאתו להורג של הדוד ב-12 בדצמבר. "בני המשפחה שהתנגדו למעצר נורו בראשם מול אנשים אחרים וכאלה שהפכו קרובים למשפחה של ג'אנג בעקבות נישואים הוגלו לאזורי כפריים מרוחקים.

בשלב זה אין אישור רשמי לדיווחים מקוריאה הדרומית, אבל במלזיה ובקובה אישרו שהשגרירים נקראו לשוב לפיוניאנג בחודש דצמבר והקשר עמם ניתק. אזרחים שברחו מקוריאה הצפונית מספרים שענישה של משפחות שלמות היא שיטת פעולה מוכרת של המשטר.

על פי דיווח שפורסם ב"דיילי מייל" הבריטי בתחילת החודש, דודו של שליט קוריאה הצפונית הוצא להורג בדרך אכזרית במיוחד: הוא נאכל חי בידי 120 כלבים. על פי הפרטים שנחשפו בדיווח, הדוד, שנחשב לאיש מספר 2 במדינה, הופשט ונזרק יחד עם חמישה מעוזריו לתוך כלוב מלא בכלבי ציד שהורעבו במשך שלושה ימים. עוד נטען כי הכלבים התעללו במשך יותר משעה בנידונים למוות בעונש שמכונה במדינה "קוואן ג'ו" של הוצאה להורג בידי כלבים.