אורח מפתיע במרפסת: דב חום

זוג קשישים שהגיע לחופשה בקליפורניה בסך הכל יצא מבקתת הנופש שלו לקראת עוד יום של טיולים וכלל לא הבחין בחיה שניצבת במרחק של כשני מטר מהם ומביטה בסקרנות במעשיהם. הדב עקב אחר השניים לרכבם ורק שם ראה אותו הבעל. "הרגשתי משהו מתחכך ברגלי כשסגרתי את דלת המכונית, הסתובבתי וצעקתי: 'זה דב זה דב'", הוא משחזר

זוג קשישים מסקוטלנד לא שיער שהחופשה הפסטורלית בקליפורניה תכלול גם מפגש מפתיע וקרוב במיוחד עם דב חום. מצלמות האבטחה באזור בקתת הנופש של בני הזוג בוב ואיירין מקיון בפסדינה, ליד לוס אנג'לס, תיעדו את השניים יוצאים מהבקתה, נועלים את הדלת וצועדים לעבר רכבם, מבלי להבחין כלל שדב חום נמצא על המרפסת שלהם ומביט בהם סקרנות ממרחק של כשני מטרים בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדב המשיך לעקוב אחר השניים והלך בעקבותיהם אל הרכב. רק אז הבחינו בו בני הזוג. "הרגשתי משהו מתחכך ברגלי כשסגרתי את דלת המכונית, הסתובבתי וצעקתי: 'זה דב זה דב'", סיפר בוב מקיון, שנשרט קלות ברגלו מציפורני הדב.

תושבים שגרים בקרבת הבקתה מספרים כי מדובר בגור דובים, שנראה מסתובב בשכונה, הממוקמת בשולי יער גדול.

בסרטון נראה הדב מתקרב לעבר הכניסה לבקתה ואז עוצר למראה בני הזוג שיוצאים מהדלת. לאחר מכן הוא עוקב אחריהם אל המכונית. "סגרתי את הדלת ואז לפתע ראיתי את הדב", אמר בוב. "אתה לא יודע כמה זה מפחיד לראות דב, מעולם לא נתקלתי באחד".