צפו: הלקוח לא אהב את התספורת, הספר דקר אותו במספריים

את התספורת הזו לקוח אחד מסין לא יישכח: צעיר שהסתפר במספרה בבייג'ינג והתלונן על עבודת הספר נדהם לאחר שבמקום לקבל מענה הולם, הספר בחר לדקור אותו באמצעות מספריים. מצלמות האבטחה תיעדו את אירוע הדקירה, שגרם ללקוח האומלל לנזק באחת מריאותיו

אם קרה לכם פעם שהייתם במספרה ולא הייתם מרוצים מהתספורת - לא כדאי שתגידו את זה לספר אחד בבייג'ינג, בירת סין: לקוח תמים שבסך הכל ביקש לקצוץ את מחלפות ראשו הגיע למספרה של באו, התיישב על הכיסא - והחל לבחון את ראשו במהלך התספורת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשלב מסוים, גילה הלקוח אי שביעות רצון מהתספורת החדשה - והתלונן בפני הספר על עבודתו. לתדהמתו, הספר לא שאל אותו מה ניתן לתקן כדי שייצא מרוצה אלא פשוט בחר... לדקור אותו - באמצעות המספריים בהן סיפר אותו ממש לפני דקות. המקרה כולו תועד במצלמות האבטחה המוצבות במספרה, בה החל הספר לעבוד רק 4 ימים קודם לכן.

תוך שניות מהרגע בו התלונן הלקוח בפני הספר על עבודתו, התנפל עליו באו עם המספררים ודקר אותו בחזה - כשהוא גורם נזק לאחת מריאותיו. הלקוחות ההמומים שהיו במקום מיהרו להושיט עזרה לנדקר, בעוד הספר המטורלל מיהר לנעול את עצמו בחדר סמוך - מחשש שייעצר בידי המשטרה, שכבר עשתה את דרכה למקום.

הספר הצליח לברוח מהחלון והתחמק מהמשטרה, בעוד ברחבי בייג'ינג הוצא לו צו מעצר. הנדקר נלקח מהמספרה לטיפול בבית החולים ונגרם לו נזק קל לריאה, שהוא צפוי להחלים ממנו בקרוב.