הפתעה בחדר הכושר: המדריך ארנולד

מתעמלים במכון כושר בקליפורניה זכו למדריך אורח מפורסם ביותר: שחקן הקולנוע, והמושל לשעבר, ארנולד שוורצנגר. הכוכב האוסטרי, שהיה מר עולם בעבר, חילק עצות למתעמלים, שרובם לא זיהו אותו, אך הודו ש"הוא נראה מוכר". המתיחה של שוורצנגר, שהפכה לסרטון ויראלי, נועדה לגייס כסף ומודעות לפעילות גופנית בקרב צעירים

"הוא חזר" למכון הכושר: ארנולד שוורצנגר, כוכב הקולנוע ומושל קליפורניה לשעבר, התחפש למדריך כושר במכון והפתיע את המתאמנים. זאת כחלק מקמפיין ויראלי שכבר משך יותר משלושה מיליון גולשים ונועד לגייס כסף לפעילות גופנית לצעירים לאחר שעות בית הספר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מר עולם לשעבר עטה על עצמו שפם מודבק ופאה עם קוקו, אך המבטא הכבד והמוכר שלו הסגיר את זהותו בפני חלק מהמתעמלים, שנדהמו לגלות כי המאמן "הרולד קליינר" מסתיר את אבק הכוכבים שלו.

שוורצנגר הורה לבאי המכון להתאמץ יותר ("תפסיק להיות תינוק- זה לא מכון כושר לפעוטות") ולשתות עוד מים, תוך כדי ניגוב זיעתם מהמצח באדיבות ובדאגה.

מזהים? "הרולד קליינר" (דיילי טלגרף)

המצלמות הנסתרות שהוצבו ברחבי המכון קלטו את תגובות המתעמלים, שחלקם כנראה לא היו מרוכזים - או צעירים מדי - מכדי לזהות את הכוכב. "אתה נראה לי מאוד מוכר", אמרה אחת המתעמלות, וכוכב סרטי "שליחות קטלנית" השיב: "אולי ראית אותי ברשימת המבוקשים של FBI".

"אנחנו עושים את המתיחה הזו כדי לגייס כסף למטרה די חשובה - פעילות גופנית אחרי שעות בית הספר", הסביר שוורצנגר, שהתגייס כדי לתמוך בארגון After-School All-Stars שמעודד פעילות גופנית בקרב ילדים.

סרטון המתיחות הזה הוא חלק מהחזרה של המושל לשעבר לקריירת המשחק. בסופרבול הקרוב, שיתקיים בעוד כשבועיים, תופיע פרסומת בכיכובו של שוורצנגר לבירה, בה הוא משחק שחקן פינג פונג. כך זה נראה: