צפו: המרדף אחר הגנב שלא נכנע בקלות

צעיר בריטי נהג ללא רשיון ברכב גנוב, ועשה ככל שביכולתו על מנת לחמוק מהמשטרה. במהלך המרדף המהיר, שהגיע למהירות של 145 קילומטרים, חצה הנהג הפזיז רמזורים אדומים ופסי הפרדה רצופים - עד שהגיע לדרך שמבחינתו הובילה ישירות לתא המעצר

צעיר בריטי ברח מהמשטרה המקומית במהירות של כ-145 קילומטרים בשעה בכביש עירוני, ועבר כמעט על כל חוק תחבורה קיים, בתקווה שהמשטרה לא תצליח להשיגו. רק אוטובוס תלמידים הצליח לסיים את הסאגה הזו במקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ג'יימס פול בן ה-20 נהג ברכב גנוב, וללא רשיון, במחוז המפשייר. כאשר הבחין בניידת משטרה דולקת אחריו, חצה רמזורים אדומים ונסע בנתיב הנגדי על מנת לחמוק מהם.

המרדף הארוך תועד על ידי המצלמה שהוצבה על השמשה הקדמית של ניידת המשטרה. השוטרים הפעילו את הסירנה במהלך המרדף המהיר, אך פול הגביר את מהירותו ועבר לכביש מהיר, בו חצה נתיבים מצד לצד ועבר פסי הפרדה רצופים.

לאחר כעשרה קילומטרים, מצא עצמו הנהג בין משאית לאוטובוס של בית ספר, אותו ניסה לעבור ללא הצלחה. הרכב התנגש קלות באוטובוס התלמידים, ופול והנוסעים שהיו עמו ניסו להימלט ברגל. השוטרים, שיצאו בזריזות מהרכב, הצליחו להשתלט על החשודים באגרסיביות ולעצור אותם.

לאחר שנעצר הנהג, הוא הורשע ונשלח ל-22 חודשים בכלא. בנוסף נאסר עליו להוציא רשיון למשך שלוש שנים. השופט קבע כי פול "הראה חוסר כבוד מוחלט לביטחונם של נהגים אחרים. יש לו מזל רב שאיש לא נפגע בתאונה".