ראש העיר טורונטו משתכר ומקלל. צפו

במשך כחודש לא שמעו מראש העיר טורונטו, אבל עושה רושם שרוב פורד כאן כדי להישאר. בהסתבכות האחרונה שלו תועד פורד כשהוא בגילופין, מקלל וממלמל במסעדה מקומית. רק לפני שבועות ספורים הוא תועד רוקד בישיבת מועצה אחת ומשתולל בישיבה אחרת. כך זה נראה

ראש העיר עושה שוב בושות: בסרטון שצולם השבוע נראה ראש עיריית טורונטו, רוב פורד, כשהוא נראה שיכור ומבולבל במהלך ביקור במסעדה. העוברים והשבים במקום אף שמעו את ראש העיר כשהוא מקלל ומדבר באופן לא ברור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחרונה, לאחר ששמו נקשר בשורה ארוכה של פרשות מביכות הקשורות לסמים, נשללו סמכויותיו של פורד כמעט לחלוטין והועברו לסגנו. פורד אומנם התנצל והבטיח לפתוח דף חדש, אבל על פי התיעוד האחרון - נראה שזה לא ממש מצליח לו.

רק בחודש שעבר נראה ראש העיר השנוי במחלוקת, כשהוא רוקד במהלך ישיבת מועצת העיר לצלילי השיר One love של בוב מארלי וצלילי שיר חג מולד. בנובמבר 2013, לאחר שמועצת העיר טורונטו החליטה ברוב מוחץ לשלול את מרבית סמכויותיו, איבד פורד את עשתונותיו והפיל חברת מועצה שעמדה בדרכו. "זו הפיכה צבאית", הגדיר אז את המהלך.

"הבחירות הבאות יזכירו את הרגע שבו צפיתי בטלוויזיה עם אחי בזמן שסדאם חוסיין תקף את כוויית", אמר פורד אחרי שלילת סמכויותיו. "הנשיא בוש אמר אז: 'הזהרתי אתכם לא לתקוף את כוויית'. אם אתם חושבים שפוליטיקה בסגנון אמריקני היא מלוכלכת, אז דעו לכם שאתם תקפתם כרגע את כוויית".

במקביל ממשיך ראש העיר בניסיונות להימנע מתביעת דיבה שמתכוון להגיש נגדו אחד מכתבי העיתון "טורונטו סטאר", אותה כינה פורד פדופיל. הכתב, דניאל דייל, הודיע שבכוונתו לתבוע את פורד, וזאת למרות שראש העיר התנצל בפניו.