ישו המודרני: הלך על המים כשהוא מדבר בנייד

העוברים והשבים בפארק בארה"ב נדהמו לראות צעיר מתרכז בטלפון הנייד שלו, ממשיך ללכת לכיוון האגם, ולא טובע - אלא הולך על המים, בדומה לנס שביצע ישו על פי האמונה הנוצרית. אלא שלא מדובר בנס אלא בקוסם המתמחה במתיחות אינטרנט. צפו במתיחה ובתגובות הנמתחים ההמומים

(יוטיוב)

הקוסם האמריקני ראהאט המתמחה במתיחות באינטרנט פרסם אתמול סרטון בו הוא מנסה ללכת על המים, נס המיוחס לישו, בפארק ציבורי בארצות הברית. העוברים והשבים - נדהמו.

"אני יודע שהרבה אנשים בימינו אובססיביים לגבי הטלפונים הניידים שלהם, לכן אני אעמיד פנים שאני מרוכז בטלפון שלי ולא שם לב שאני הולך על המים", הסביר ראהאט את המתיחה. כמובן שהקוסם לא באמת הלך על המים, אלא סידר אפשרות לעמוד על מי האגם בלי שהדבר ייראה במבט ראשון.

התושבים שעברו במקום נדהמו כמובן לראות אותו הולך על המים, וחלקם אף צילמו אותו, בעוד הוא מעמיד פני מופתע מכך שהגיע למרכז האגם בלי לשקוע. "אתה יכול לזרוק לי את הכלב שלך שיציל אותי?", הוא ביקש מאחד העוברים ושבים. "אם הצלחת להגיע לשם אתה יכול גם לצאת", הוא ענה.

אחרים ניצלו את המצב להעביר מסרים דתיים-נוצריים של אמונה בישו ובניסים שחולל. "האדם האחרון שראיתי שהלך על מים היה ישו, ואתה לא נראה כמו ישו. זה לא הגיוני. עישנת משהו?", שאל אותו צעיר שהופתע במיוחד מהשחזור של הנס בכינרת. הוא אף התקשר לאמו לבשר לה את החדשות המרעישות.