ארה"ב: הזמין לנשף עם חגורת נפץ מדומה

איבראהים אחמד, תלמיד תיכון אמריקני בחר דרך מקורית, וגם מלחיצה להציע לאחת הבנות לצאת איתו לנשף הסיום. הוא התחפש למחבל מתאבד עם חגורת נפץ, והבהיל את ההנהלה. הנערה אמרה "כן" - אך ההנהלה השעתה אותו בגלל המעשה

ההצעה המלחיצה (The Columbian)

תלמיד תיכון אמריקני מוונקובר שבמדינת וושינגטון הושעה ביום רביעי האחרון מבית הספר לאחר שהצמיד לגופו חגורת נפץ מדומה, זאת במטרה לשכנע נערה מהשכבה שלו לצאת איתו לנשף.
רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הופעתו גרמה לבהלה בקרב מנהלי המוסד החינוכי, עד שהם אישרו שחגורת הנפץ אכן מדומה. עם זאת, התלמיד איבראהים אחמד בן ה-18 ייאלץ להישאר בבית ולא ללכת לנשף הסיום שיתקיים במוצאי שבת, כעונש.

אחמד עצמו סיפר כי חשש להציע לאותה בחורה לצאת איתו לנשף ולכן בחר בדרך זו. במהלך אחת ההפסקות הוא לבש חליפה של מחבל מתאבד - בה ניתן לראות חוטי חשמל אדומים, צינורות וחגורת נפץ, כמי שאמור לפוצץ את עצמו. "צריך היום דרכים יצירתיות כדי לשכנע בחורות לצאת איתך לנשף", הוא סיפר.

הוא עמד על הבמה בקפיטריה בתיכון, בעוד הוא עוטה את התלבשות, ומחזיק שלט בו נכתב עם שגיאות כתיב: "אני יודע שזה מאוחר, אבל אני סוג של פצצה! רילה, הם תצאי איתי לנשף הסיום?".
"אני מזרח תיכוני, וחשבתי שהעניין עם הפצצה יכול להיות מצחיק וחכם", אמר לעיתון The Columbian האמריקני. "לא לבשתי את החליפה ליותר מ-20 שניות. שאלתי אותה אם היא מוכנה לצאת איתי, לקחתי את התמונה, הורדתי את החליפה ואז בהנהלת בית הספר כבר כעסו".

יסתפקו בארוחת ערב משותפת

הוא מתעקש כי לא הפר אף כלל של בית הספר, וציין אף כי הבחורה רילה וולף הסכימה לצאת איתו, אבל בבית הספר לא קנו את התירוצים שלו והיו משוכנעים כי מגיע לו עונש אחרי שהלחיץ את המערכת.
"אני רוצה שהתלמידים שלי ירגישו בטוחים", אמר אחד המנהלים - אך את תלמידיו זה לא ממש ריגש. בווידאו שהופץ מהאירוע ניתן לראות איך הסובבים את השניים צוחקים ומריעים לאחמד. לבסוף, הוא הודה בטעותו כי ניתן היה לפרש בצורה מלחיצה את המסר שרצה להעביר.

אחמד ורילה לא יוכלו לצאת יחד לנשף הסיום לאחר שהושעה, והוא ייאלץ להסתפק בארוחת ערב משותפת איתה. הוא עדיין חושב שההנהלה הגיבה באופן מוגזם למעשה - והאשים אותם בגזענות: "אם מישהו אחר היה עושה את זה, דבר לא היה קורה".