חשד בהודו: תיירת נאנסה ונשדדה בניו דלהי

בת 51 שהיתה בדרכה לבית המלון שבו שהתה בבירת הודו הגישה התלוננה במשטרה כי נאנסה על ידי מספר גברים ואף נשדדה סמוך לתחנת רכבת בעיר. במשטרה ההודית חושדים בקבוצת נוודים שביצעה את המעשה, אך טרם דווח על מעצרים בעקבות התלונה

תחנת רכבת בהודו, ארכיון (AP)

חשד למקרה אונס אכזרי נוסף בהודו: תיירת מדנמרק הגישה אמש (ג') תלונה במשטרה ההודית וטענה כי עברה אונס קבוצתי ואף נשדדה בניו דלהי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרשויות בהודו מדווחות כי האישה, תיירת מדנמרק בת 51, התלוננה כי נאנסה על ידי מספר גברים סמוך לתחנת רכבת בבירת הודו. כלי התקשורת במדינה דיווחו כי התיירת, שכבר שבה לארצה, סירבה לטענת המשטרה לעבור בדיקה רפואית לאחר המקרה.

במשטרה ההודית חושדים כי המעשה בוצע על ידי קבוצת נוודים שהיתה במקום. התיירת, שככל הנראה הייתה בדרכה לבית המלון שבו שהתאכסנה, אף נשדדה על ידי החשודים במעשה, שלקחו ממנה כסף מזומן וחפצים אחרים שהיו ברשותה. במשטרה ציינו כי מספר חשודים נחקרו, אך טרם בוצעו מעצרים בעקבות תלונתה של התיירת.

לפני כשלושה חודשים: נערה נאנסה ונשרפה בעודה בחיים

בחודש אוקטובר דיווחו כלי תקשורת מקומיים כי נערה בת 13 עברה אונס קבוצתי בידי שלושה גברים, ולאחר מכן הועלתה באש בעודה בחיים. על פי הדיווחים, הנערה טיילה עם אחותה הגדולה בכפר בו הן מתגוררות, במחוז אוטר פראדש שבצפון המדינה, כשלפתע שלושה גברים התנפלו עליה וגררו אותה לאזור מבודד. האחות סיפרה למשטרה המקומית כי בזמן האונס האכזרי איימה בת ה-13 על תוקפיה כי תספר על מעשיהם לשאר אנשי הכפר.

לאחר שביצעו בנערה את זממם, החליטו התוקפים להעלות אותה באש, וזאת ככל הנראה בשל האיום. אחותה מיהרה להזעיק את עזרתם של בני משפחתה, והנערה הובהלה לבית החולים המקומי כשהיא סובלת מכוויות קשות ב-80% מחלקי גופה.

הפגנות בהודו נגד אונס נשים, ארכיון (רויטרס)

מספר ימים לפני כן נחטפה נערה בת כ-12 באיומי אקדח ונאנסה באכזריות. במקרה אחר שאירע בעיר היידראבאד בדרום הודו, צעירה בת 22 נחטפה ונאנסה על ידי שני נהגי מונית, שאיימו על חייה ועל ביטחון משפחתה אם תדווח על מעשיהם.

בחודש דצמבר 2012 סערה הודו בעקבות סיפורה של סטודנטית בת 23, שנאנסה על ידי שישה גברים שנסעו איתה באוטובוס בניו דלהי, ולאחר מכן גם נרצחה על ידם. המקרה האכזרי הצית גל הפגנות במדינה סביב מקרי האלימות והאונס הרבים כלפיי נשים.