השתמש בבת ערובה כמגן אנושי - ונורה

צעיר שהחליט לשדוד סופרמרקט היה בטוח שהוא צפה במספיק סרטי פעולה כדי להימלט בהצלחה מזירת השוד. לרוע מזלו, גם צלפי יחידת המשטרה צפו באותם הסרטים בדיוק. את הטעות הזו הוא כבר לא יעשה שוב

חי בסרט: צעיר חמוש שהחליט לשדוד סופרמרקט בדנבר ארה"ב, לא העריך נכונה את כישורי הירי של שוטרי המחוז כשניסה למלט את עצמו מהזירה בסגנון סרט פעולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר ששדד באיומי נשק סניף סופרמרקט מקומי, החל החשוד לתכנן את הבריחה הגדולה עם המזומנים שגזל מהקופות. אז, על פי הדיווחים, נקלע החמוש למצור משטרתי ששיבש את תכניתו ולא אפשר לו לעזוב את המתחם בשקט.

לאחר כישלון המשא ומתן שקיימו עמו השוטרים, החליט השודד בצעד נועז ונואש לאמץ טכניקת מילוט שלמד מסרטי פעולה, ויצא מפתח החנות כשהוא משתמש באחת מבנות הערובה כמגן אנושי.

לרוע מזלו, אנשי יחידת הצלפים המתורגלים במצבים מסוג זה, הצליחו לנטרל אותו בירייה בודדת. לאחר סיום הדרמה, פונה הצעיר לבית החולים שם הוא מאושפז במצב קריטי. בת הערובה שלכד, לעומת זאת, צלחה את התקרית ללא פגע.

מהדיווחים ברשת CNN עולה כי ייתכן והאיש כלל לא היה חמוש, זאת מאחר ובאף אחד מהסרטים שתיעדו את האירוע לא נראה הצעיר כשהוא אוחז בבירור נשק חם בידו.