סיוט בספארי: פיל ענק הפך מכונית

מורה מבריטניה וארוסה הטרי לא צפו את המתקפה הפראית במהלך הסיור בדרום אפריקה. בתיעוד שהועלה לרשת ניתן לראות כיצד הפיל גורר את מכוניתם של בני הזוג לאורך מספר מטרים. בעקבות התקרית, נאלצו פקחי הפארק לירות בפיל למוות

מה הייתם עושים אם פיל ענק בתקופת הייחום היה לפתע מתקיף את מכוניתכם באמצע נסיעה בספארי? זה בדיוק מה שקרה למורה מבריטניה ולארוסה הטרי, בשעה שנסעו עם רכב הפולקסוואגן הכחול שלהם בקרוגר פארק שבדרום אפריקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שהועלה לרשת אתמול, ניתן לראות כיצד הפיל הזכרי, השוקל כשש טונות, נעמד מול מכוניתם במהלך הטיול ופתאום מתחיל לנגוח ברכב בעוצמה רבה. את התיעוד צילמו מטיילים שנסעו מאחורי מכוניתם במהלך הסיור.

כעבור מספר שניות ניתן להבחין כיצד חיית הבר מתחילה לגרור את המכונית הקטנה כ-40 מטרים לאורך ציר התנועה, ולאחר מכן הופכת אותה על צדה לתוך השיחים בשולי הדרך. המורה, שרה ברוקס בת ה-30, נפצעה באורח בינוני בתקרית לאחר שבמהלך נגיחתו של הפיל בצדי המכונית, ננעצה אחת מחטיו ברגלה. ארוסה, ג'נס דה-קלרק, יצא ללא פגע מהאירוע.

הפיל נורה למוות על ידי הפקחים

הנוסעים שתיעדו את התקרית סיפרו כי בחרו להימלט מהמקום בנסיעה לאחור לאחר שהבינו כי הפיל העצום עצבני מאוד ועשוי לתקוף גם אותם. לטענתם, הם רצו לסייע לזוג אך חששו מפני מתקפה נוספת של חיית הבר וביקשו להימנע מסיכונים מיותרים.

חוקרי פילים מסבירים כי ניתן להבחין בסימני האזהרה לכך שפיל עומד לתקוף כאשר הוא מנפנף באוזניו. בתיעוד ניתן לראות שלמרות הסימנים, בני הזוג לא נסוגו לאחור ואף התקרבו אל החייה המאיימת. לאחר התקרית, פקחי הפארק נאלצו לירות בפיל למוות מאחר והיה מעורב בתקריות דומות בעבר.