ונצואלה: נעצרו חשודים ברצח מלכת היופי לשעבר

הרשויות במדינה הודיעו כי המשטרה הצליחה לעצור שבעה חשודים אפשריים ברצח מוניקה ספיר ובעלה לשעבר. השניים נורו למוות במהלך שוד מזוין. יחד עמם הייתה גם בתם הקטנה, בת חמש, שהצליחה להינצל

הרשויות בוונצואלה הודיעו היום (ה') כי הצליחו להתחקות אחר עקבותיהם של החשודים בשוד המזוין וברצח של כוכבת הטלנובלות ומלכת היופי לשעבר מוניקה ספיר, שנרצחה יחד עם בעלה לשעבר לאחר שנתקעו ברכבם בכביש ראשי. שבעה חשודים נעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוניקה ספיר הייתה התגשמות חלומה של ונצואלה: מלכת יופי, כוכבת אופרות סבון וסלבריטי בקנה מידה לאומי. "בתוך רגע הקיפו אותם חמושים", סיפר נשיא המדינה ניקולס מדורו, עם היוודע דבר הרצח. "הם ננעלו ברכב ללא יכולת להזעיק עזרה".

בני הזוג ספיר היו בדרכם הביתה יחד עם בתם, בת 5, כשרכבם נתקע. ספיר התקשרה להזעיק חילוץ ובינתיים - משפחתה ננעלה ברכב. אלא שהדבר לא מנע מקבוצה של חמישה פושעים לרסס את הרכב בנשק אוטומטי. הרוצחים ירו גם בבת הקטנה, אבל היא ניצלה.

בשנה החולפת נרצחו 24 אלף בני אדם בוונצואלה. הנשיא מדורו הבין שאי אפשר להתייחס לרצח של מוניקה ספיר כמו עוד נתון סטטיסטי. "אפעל למיצוי הדין עם אלו שטובחים בבני עמנו", אמר.

ונצואלה מחזיקה בתואר המפוקפק של אחת המדינות האלימות בעולם כשעשרות מקרי רצח מתרחשים בה כל יום. נראה אמנם שהרצח של מוניקה ספיר שבר את האדישות, אבל חוץ ממילים, לא נראה שלנשיא מדורו יש דרך למנוע את הרצח הבא.