אוקראינה: פועלים נתלו על החלון כדי להימלט מהלהבות

שריפה שפרצה במפעל בעיר חארקיב חסמה את היציאה עבור עשרות הפועלים. בלית ברירה אלה שנלכדו נאלצו לברוח דרך החלונות. שלושה מהם, לא הצליחו להחזיק מעמד ונפלו מגובה 15 מטר. רגעי האימה תועדו

שמונה פועלים מצאו את מותם בשריפה שפרצה במפעל באוקראינה. שניים מהם נפלו אל מותם כשניסו להיחלץ מהלהבות ונתלו על חלונות הקומה הרביעית. גופותיהם של שישה פועלים נוספים התגלו בתוך המבנה בעיר חארקיב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שהועלה לרשת נראים עובדים נתלים על חלונות המפעל בניסיון להימלט מהאש. שלושה מהם התעייפו ונפלו מגובה של 15 מטר לקרקע אחרי שלא הצליחו להחזיק מעמד.

אחד מהפועלים שנפלו מת מיד, אחר מת מפצעיו בבית החולים, שם נאבקים עדיין הרופאים על חייו של השלישי. 27 פועלים נוספים מאושפזים בבית החולים, כשהם סובלים מכוויות בדרגות שונות.

כוחות כיבוי גדולים הגיעו למפעל והצליחו להשתלט על הלהבות. הכבאים מצאו שש גופות בתוך הבניין. משטרת אוקראינה חוקרת מה גרם לשריפה.

סגן ראש הממשלה אלכסנדר וייקול אמר שכנראה, מנהלי המפעל, לא שמרו על הנהלים ולא הגדירו פתח חירום או אמצעים לכיבוי אש בתוך המפעל. הוא טען שמשפחות הקורבנות יקבלו פיצויים מבעלי המפעל בסכום שיגיע ל-8000 דולר.