אחרי "הרקולס": קרח במפלי הניאגרה

הסופה העזה שהכתה ברחבי החוף המזרחי של ארה"ב הותירה לא מעט נזקים, אבל גם מראות יוצאי דופן של כמה מהאתרים הפופולאריים בעולם ששינו את צורתם. בתמונות יוצאות דופן נראים מפלי הניאגרה שמימם קפאו כמעט לחלוטין. "מקווים שאלה יהיו תמונות חד פעמיות", אמרו הצלמים

אחרי ימים ארוכים של קור קיצוני ושובר שיאים, ארה"ב מתחילה להפשיר. מזג האוויר ששרר בחוף המזרחי עדיין משפיע על כל מישורי החיים של התושבים ומקשה על התנועה באזורים רבים שלא מצליחים לחזור לשגרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפחות 20 בני אדם איבדו את חייהם ועוד אלפים סבלו מתסמינים שונים כתוצאה מהכפור - היפותרמיה וכוויות קור. במשך ימים ארוכים לא יכלו אנשים רבים לצאת כלל מבתיהם, כשאלפי טיסות בוטלו ובבתים רבים חדל החשמל מלפעול.

הנהר קפא מלכת (רויטרס)

גם אתמול נמדדו סמוך למפלי הניאגרה שעל גבול ארה"ב-קנדה טמפרטורות קיצוניות של מינוס 19 מעלות, שגרמו למים הזורמים לקפוא - וליצור מראה מרהיב שמשנה לחלוטין את פניו של אחד מאתרי התיירות הפופולאריים בעולם.

האגם הקפוא (רויטרס)

הצלם מייק דבטיסטה לא התחבא בבית מתחת לשמיכת הפוך, אלא יצא חמוש במעיל ומצלמה כדי לתעד את המפל, שחלקים ניכרים ממנו קפאו והפכו לנטיפי קרח. "יצאתי עם כמה תמונות לא רגילות", הוא אמר לסוכנות הידיעות רויטרס. "הלכתי מסביב ובחנתי את הסביבה, המראה היה יוצא דופן, אני מקווה שאלה היו תמונות חד-פעמיות".

הקרח מפסיק להיערם (AP)

בימים הקרובים תחלוף לחלוטין הסופה ותשאיר את האמריקניים לאמוד את הנזקים האדירים שנגרמו. הקרח ילך ויפשיר, החיים יחזרו לשגרה - אבל התמונות יוצאות הדופן של אמריקה שנצבעה בלבן יישארו בזיכרון של כל מי שחווה את הקור העז.

כבר אפשר לצאת לרחובות (רויטרס)

ארה"ב מתחילה להפשיר (רויטרס)