ניסה להתקלח במכונת הכביסה - ונתקע בתוכה

צעיר שניסה להתקלח במכונת הכביסה כחלק מבדיחה - גילה מהר מאוד את גודל הטעות שעשה. הצעיר לא הצליח לצאת בכוחות עצמו מהמכונה ונזקק לסיוע מצד כוחות חילוץ והצלה שהשתמשו בשמן זית כדי להצליח במשימה

ניסה להתקלח במכונת הכביסה - ונתקע (אילוס (AP)

הבדיחה שהשתבשה: צוותי חילוץ והצלה באוסטרליה הוזעקו לביתו של צעיר לאחר שנתקע בעודו עירום - במכונת הכביסה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעיר בן ה-20, שהזדהה בשם "לורנס" בלבד, סיפר לתחנת רדיו באוסטרליה כי ניסה לדבריו "להתקלח" במהלך סוף השבוע האחרון, כשטיפס על פתחה העליון של מכונת הכביסה בביתו. אולם לאחר שנכנס אל תוך המכשיר כשהוא עירום כביום היוולדו, הוא הבין כי הבדיחה השתבשה בדרך, וכי הוא אינו מסוגל לצאת ממנה בכוחות עצמו.

לורנס, הזעיק בתחילה את חבריו אל הבית כדי שינסו לחלצו, אולם עד מהרה התברר כי הם יזדקקו לסיוע מסיבי יותר. תוך זמן קצר הגיעו אל הבית שוטרים, כבאים ופרמדיקים כדי להוציא את הצעיר ממכונת הכביסה. "הוא היה תקוע שם וממש חששנו לבריאותו", סיפר אחד השוטרים שהוזעק אל הבית. "זה פשוט משחק שהשתבש. הצעיר היה מאוד נבוך כשהגענו".

מבצע חילוץ בשמן זית

צוותי החילוץ פתחו במאמצים להוצאתו של לורנס ממכונת הכביסה האימתנית - אך מרביתם לא צלחו. לאחר שכל הניסיונות למשוך אותו מהמכונה כשלו, הם החליטו להשתמש בבקבוק שמן הזית שהיה בביתו. לבסוף, לאחר שהשמן נשפך, הצעיר משך עצמו החוצה וקפץ מהמכונה.

"הייתי די מאוכזב שהם השתמשו דווקא בבקבוק השמן הטוב שלי", אמר לורנס בריאיון שהעניק לתחנת הרדיו. "ברגע שמכונת הכביסה התהפכה על צדה, זה הרגיש מעט כמו לידה", חתם.