מלכת בריטניה ציוותה על הנסיך הארי: "תתגלח"

לעובדים בארמון בקינגהאם בלונדון אסור לגדל זקן או שפם בהוראת המלכה. כעת, כשהארי חזר מסיור בקוטב עם זקן אדום שופע, המלכה ציוותה גם על נכדה הג'ינג'י לגלח את פניו. הארי אמר בתגובה שימלא את מצוות המלכה, אבל רק אחרי שיראה את פניו המזוקנים לחברתו

הארי - הנסיך השעיר (AP)

מלכת בריטניה ציוותה על הנסיך הארי הג'ינג'י לגלח את זקנו שגדל פרא בשבועות האחרונים - כך פורסם בעיתון ה"סאנדיי אקספרס". על פי הדיווח, הנכד החצוף הבטיח לקיים את מצוותה של המלכה , אבל "רק אחרי שחברתו קרסידה בונאס תראה אותו עם הזקן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנסיך החל לגדל את הזקן הג'ינג'י במהלך הסיור שערך בקוטב. כשחזר ללונדון, חבריו ובני משפחתו, ובמיוחד בת דודתו זארה, כינו אותו "הנסיך השעיר" - "Prince Hairy" - במקום הנסיך הארי.

המלכה הייתה פחות משועשעת מהמראה החדש, והיא הבהירה לנסיך ולכל מי שבסביבתו, כי היא מאוד לא מרוצה מהמראה השעיר - שאינו מלכותי או ייצוגי. לטענת המקורבים, המלכה חוששת מהשפעת המראה על יתר עובדי הארמון.

המלכה לא אוהבת שיער פנים (AP)

לא ממהר להתגלח

"לא אכפת לי שגברים מגדלים זקן כאשר הם בצבא או בטיולים כמו זה של הארי בקוטב, אבל כאשר הם בבית, הם צריכים להיות מגולחים", צוטטה המלכה על ידי העיתון מפי מקורב למשפחת המלוכה.

"אנשי הארמון לא אמורים לגדל זקן או שפם על פי הוראתה של המלכה. היא חושבת שיהיה קשה לאכוף את החוק הזה בארמון, כאשר הנכד בעצמו מגדל זקן", אמר המקורב. על פי הדיווח , הארי כבר בדק את סכין הגילוח והתכונן למילוי הפקודה.

"הארי לא אוהב לעצבן את המלכה והוא וודאי יגלח את הזקן בעוד לא הרבה זמן, אבל הוא עדיין סוג של מורד. הוא לא עומד להסיר אותו מייד", אמר המקורב לאקספרס והוסיף: "הוא רוצה להראות אותו לקרסידה ולראות מה היא חושבת עליו, רק אחר כך הוא יתגלח".