האב נמלט, התנגש ונטש את ילדיו ברכב לאחר תאונה

אב לשלושה מבריטניה נמלט מהמשטרה במהירות 160 קמ"ש, התנגש ברכב - וניסה להימלט רגלית מהזירה. הוא נשלח ל-22 חודשים בכלא לאחר ש"סיכן את חייהם של מאות אנשים". "איזה מין אדם נוהג ככה, כששלושת ילדיו ברכב?", שאל השופט. צפו במרדף

האם זה האב הגרוע בבריטניה? ג'ייסון תומאס בן ה-33, אב לשלושה ילדים, ברח מהמשטרה ונסע במהירות של כ-160 קמ"ש, חצה צומת באור אדום - והתנגש במכונית חוצה. לאחר התאונה, האב ברח רגלית, כשילדיו נשארו ברכב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרים ממחוז וורצ'סטר חשדו כי תומאס מחזיק ברכב סמים, והבהבו לעברו באורות גבוהים על מנת שיעצור. תומאס, שנהג ללא רשיון וללא ביטוח, הגביר את המהירות ועבר בין נתיבים תוך סיכון חיי אדם. במהלך המרדף, שתועד על ידי מצלמה ברכב המשטרתי, מהירות הרכב הנמלט הגיעה לכ-164 קמ"ש.

לאחר מספר דקות בהן נסע במהירות גבוהה, הגיע תומאס לרמזור אדום והחליט לחצות את הצומת למרות הסכנה הגדולה. רכבו התנגש בעוצמה רבה במכונית בה נסעו אם בת כ-80 ובנה. תומאס ניסה להימלט ברגל מהמשטרה, תוך שהוא משאיר את ילדיו ברכב, אך השוטר הצליח להשתלט עליו ולהפיל אותו לאדמה.

שופט מחוזי שלח את תומאס ל-22 חודשים בכלא, בגין הנהיגה המסוכנת ללא רשיון. השופט, מייקל קולום, קבע כי תומאס סיכן את חייהם של מאות אנשים. "איזה מין אדם נוהג ככה, כששלושת ילדיו ברכב? לא בדקת גם מה שלום הפצועים ברכב השני. אפילו נמלטת ממשפחתך", נזף השופט בתומאס, שהורשע בעבר במספר עבירות תנועה חמורות.

"החלק המזעזע ביותר", הוסיף השופט, "הוא שלאחר התאונה הדלת האחורית של הרכב שלך נפתחה, וממנה בצבצה יד של ילד קטן". השופט קבע כי תומאס לא יוכל להוציא רשיון נהיגה במשך 10 שנים.