פוטין מפגין יכולות לקראת סוצ'י

את נשיא רוסיה ולדימיר פוטין ראינו כבר צולל, צונח, נלחם ומעופף. עכשיו , לקראת פתיחת אולימפיאדת החורף בתחילת החודש הבא, מפגין הנשיא גם יכולת הבקעת שערים מרשימה. פוטין הגיע לעיר הנופש, בדק את מתקני הספורט מקרוב ועל הדרך השתתף במשחק הוקי קרח

חודש נותר עד לטקס הפתיחה של אולימפיאדת החורף בסוצ'י, שנמצאת בראש סדר העדיפויות של נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, ובסרטון שמתפרסם היום (א') נראה הנשיא הרוסי - חובב ספורט ידוע - מתאמן בהוקי קרח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רשת הטלוויזיה "רוסיה 24" צילמה את פוטין משחק הוקי קרח נגד נבחרת שכללה את נשיא בלארוס אלכסנדר לוקאשנקו, שר ההגנה הרוסי סרגיי שויגו וכובי נבחרת ההוקי הרוסית היום ובעבר.

אחרי השקעה של 50 מיליארד דולר, הנשיא הרוסי לא מתכוון להשאיר דבר ליד המקרה כשמדובר בחלון הראווה של ארצו ובהזדמנות נוספת לקבע את מעמדו כמנהיג מוביל. פוטין הגיע בסוף השבוע לסוצ'י כדי לבחון בעצמו לא רק את האבטחה ואת התשתיות, אלא גם את מסלולי הסקי באתר ואת מגרש ההוקי קרח.

במהלך הביקור הודיע נשיא רוסיה שלא יאסור לחלוטין הפגנות באזור האולימפיאדה, אלא יאפשר להפגין במתחם שיוקדש לנושא תחת אבטחה ואחרי קבלת אישור. באופוזיציה ברוסיה ובקהילה הבינלאומית חוששים שפוטין יגלה "רגישות יתר" למתנגדיו, במיוחד אחרי שני פיגועי הטרור בעיר וולגוגרד בשבוע שעבר, ואיומיו של דוקו אובארוב, מנהיג הקיצונים המוסלמים באיזור - שקרא לתומכיו לעשות הכל כדי להפריע לקיום המשחקים.