ארה"ב: בת 11 נתקעה במכונת כביסה, משפחתה ניסתה לחלצה באמצעות חמאת בוטנים

נחישותה של ילדה בת 11 מסולט לייק סיטי לנצח במשחק מחבואים הביאה את משפחתה להזעיק את כוחות ההצלה, לאחר שנתקעה בתוף מכונת הכביסה בביתה. בני המשפחה, שנותרו חסרי אונים, ניסו לחלצה בדרכים שונות ומשונות - מקרח ועד חמאת בוטנים

בת 11 נתקעה במכונת כביסה (חדשות 2)

ילדה בת 11 מסולט לייק סיטי בארצות הברית לקחה את משחק המחבואים צעד אחד קדימה, כשהחליטה להסתתר בתוך מכונת כביסה - אך לא הצליחה להיחלץ ממנה. משפחתה של הילדה ניסתה לשחרר אותה באמצעים שונים מכל הבא ליד - מקרח ועד חמאת בוטנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

התקרית המשונה אירעה בזמן שהילדה שיחקה יחד עם קרובי משפחתה וחיפשה מקום מאתגר במיוחד להתחבא בו. "היא ובני דודיה רצו להשתעשע במשחק מחבואים", סיפרה אמה. "היא ממש רצתה לנצח במשחק".

אמה של הילדה לא הייתה בבית בזמן האירוע והתבשרה על המקרה לאחר שבתה הבכורה התקשרה אליה וסיפרה לה כי אחותה תקועה בתוף המכונה. "בשלב הזה הם כבר ניסו לשחרר אותה על ידי מריחת חמאת בוטנים וקרח", אמרה האם. "אך לאחר שנעשה לה קר הם החלו לשפוך עליה מים".

בני המשפחה נאלצו להזעיק את כוחות ההצלה (חדשות 2)

כוחות הכיבוי נאלצו לנסר את פתח מהמכונה

לאחר שאף אחד מבני המשפחה לא הצליח לשחרר את הילדה ממכונת הכביסה, החליטה האם להתקשר למוקד המשטרה. כעבור 90 דקות, בהן הייתה תקועה בחלל הקטן, הצליחו כוחות הכיבוי שהגיעו לבית הילדה לחלצה, לאחר שניסרו את הפתח העליון של מכונת הכביסה.

הילדה לאחר החילוץ (חדשות 2)

לאחר שהכבאים ניסרו את הפתח, זחלה הילדה אל מחוץ למכונה. הצוותים במקום העניקו לילדה טיפול, מאחר וסבלה מחבלות קלות ותשישות. "בסוף צחקנו על מה שקרה", ציינה האם. "גם בתי צחקה ובסופו של דבר גם ניצחה במשחק".