צפו: מעגלי ענק מסתוריים נחרשו בשדה חיטה

ציורי ענק בשדות חיטה, אורז או תירס, מהווים כבר שנים את אחת התעלומות היפות ביותר והאהובות במיוחד על חובבי תיאוריות קונספירציה וחייזרים. בסוף השבוע התגלו מעגלים ענקיים שנחרשו בשדה חיטה בקליפורניה ושוב העלו שלל ספקולציות וסקרנות רבה

יצירה מסתורית שהתגלתה בשדה בעמק סאלינס במדינת קליפורניה בארה"ב מעוררת שלל ספקולציות ותיאוריות קונספירציה. ציור עצום מימדים הכולל צורות גיאומטריות נחרש בשדה חיטה, מבלי שאיש ראה או שמע את היוצרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדיווח הראשון על הציור הגיע משני חברים, שהעלו צילומים של השדה ליו-טיוב. הם טענו שראו במקום הבזקי אור חזקים ביום ראשון האחרון, שלא נראים כאילו הם מעשה ידי אדם. השניים אמרו שהסקרנות עודדה אותם לקפוץ מעל הגדר שמקיפה את השדה שבו צוירו הצורות.

חייזרים עם חוש אסטטי מפותח?  

אחרי שהמונים ראו את הסרטון והחלו לפקוד את שדה החיטה, החליטו הרשויות למנוע מהמבקרים להיכנס ולתעד את היצירה. הסקרנים נאלצו לנסות ולראות את המעגלים המסתוריים מחוץ לגדר - כשהם עומדים על גג המכוניות. חקלאי אחד, שמחזיק במטוס, התגבר על המכשול ותיעד את היצירה המרשימה מהשמיים.

המעגל המסתורי שצץ בקליפורניה הוא לא המעגל הראשון שמצויר בשדות חיטה. התופעה החלה בשנות ה-70 ומאז תועדו יותר מ-10,000 יצירות כאלה, שרובן נעשו על ידי אמנים. חלק מהיצירות נעשו בחשאי, ויש לא מעט חובבי תיאוריות קונספירציה שטוענים שהמעגלים המסתוריים הם עדות לביקור של יצורים תבוניים ובעלי חוש אסטטי מפותח - מכוכבים אחרים.