בית החולים בצרפת: "שומאכר נאבק על חייו"

מצבו של נהג המרוצים האגדי, שנפגע בתאונת סקי, מוסיף להיות קריטי. בתדרוך עיתונאים שקיים בית החולים שבו הוא מאושפז נאמר כי "בהתחשב בעוצמת הפגיעה, הקסדה ספגה את רוב עוצמת המכה - בלעדיה הוא היה מת במקום"

בית החולים בעיר גרנובל בצרפת, שבו מאושפז נהג המרוצים האגדי מיכאל שומאכר, כינס היום (ב') תדרוך עיתונאים שבו עדכן על מצבו. "בהתחשב בעוצמת הפגיעה", אמר נציג המוסד הרפואי, "הקסדה ספגה את רוב עוצמת המכה. בלעדיה הוא היה מת במקום". הוא הוסיף כי הרופאים ממשיכים להיאבק על חייו של שומאכר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפות לחדשות 2 בפייסבוק

"מצבו של שומאכר רציני מאוד והוא נמצא בטיפול נמרץ", המשיך נציג בית החולים. "אנחנו לא יכולים להגיד מה יהיה בעתיד מפני שזה מוקדם מדי. משפחתו נמצאת כל הזמן ליד מיטתו". לדבריו, אלוף הפורמולה 1 הגיע אל המוסד הרפואי ללא הכרה.

שומאכר אושפז אתמול במצב קריטי כשהוא שקוע בתרדמת, לאחר שנפצע בתאונת סקי בדרום צרפת. הוא פונה לבית החולים כשהוא סובל מפגיעה בראשו. התאונה התרחשה בעת שגלש באתר הסקי מריבל שבקרבת הגבול השוויצרי, ככל הנראה התנגש בגדר ונפגע אנושות.

אוהב ספורט אתגרי (רויטרס)

"הנהג הטוב ביותר שהספורט ראה מעולם"

לאחר מכן פונה שומאכר במסוק לבית חולים בעיר גרנובל בדרום-מזרח צרפת. "אני יכול לאשר שמר שומאכר הגיע אלינו לטיפול משעות הצהריים", סיפר מנהל בית החולים בצרפת אליו הגיע הנהג האגדי. "הוא כרגע עובר בדיקות ובקרוב נשחרר הצהרה יותר מורחבת על מצבו".

שומאכר נחשב לגדול נהגי הפורמולה 1 אי פעם. ב-2002 הוא היה לנהג היחיד שסיים באחד משלושת המקומות הראשונים בכל מרוץ בו השתתף, על פי אתר פורמולה 1, "שומאכר הוא הנהג הטוב ביותר שהספורט ראה מעולם". ב-1995 נשא לאישה את קורינה בטש ולשניים שתי בנות: ג'ינה (17) ומריה (15).

שומאכר על המסלול (רויטרס)

מאז ומתמיד היה ידוע כקנאי לחייו הפרטיים והשתדל להתרחק מאור הזרקורים. מאז שנת 2007 הוא מתגורר באחוזה בגלנד שבשוויץ, והוא בעל חוף פרטי באגם ז'נבה.