ארה"ב: בן 8 מצא פורנו בנינטדנו שקיבל לחג המולד

אביו של הילד מווירג'יניה לא האמין למראה עיניו, כשבנו הראה לו שבקונסלות המשחק החדשה שקנה לו בחנות משחקים מקומית מופיעות תמונות פורנוגרפיות. את התמונות מצאו הילד וחבריו בשעה ששיחקו בקונסולה. כעת האב דורש הסברים מהחברה היפנית, שכבר הסתבכה בפרשה דומה בעבר

פורנו במשחק ילדים. נינטנדו DS (רויטרס)

ילד בן 8 ממדינת וירג'יניה בארה"ב היה מאושר לקבל לכבוד חג המולד את קונסולת הנינטנדו DS החדשה שכל כך רצה, אך מהר מאוד התחלפה ההתרגשות במבוכה כשגילה שבמכשיר מופיעות תמונות פורנוגרפיות. כעת אביו דורש הסברים ופיצוי מהחברה היפנית המצליחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפות לחדשות 2 בפייסבוק

"בבוקר חג המולד הבן שלי פתח את אריזת הקונסולה והחל לשחק בה מבלי לדעת מה היא מכילה", סיפר אביו של הילד, תום מהיו. "לאחר מכן הגיעו אלינו ילדים נוספים מהמשפחה כדי לשחק עמו במכשיר. במהלך המשחק הם צילמו את עצמם, אז גילינו בעצם שהמכשיר אינו ריק מקבצים ויש בו תמונות נוספות שלא אנחנו צילמנו".

"הייתי בהלם, לאחר שבתוך תיקיית התמונות היו תריסר תמונות פורנוגרפיות", הוסיף האב. "את התמונות גילו הילדים בעצמם. זה לא משהו שבני 8 אמורים לראות. אין סיבה שתמונות כאלה יופיעו במכשיר כזה. מצד אחד זה היה מגעיל ומהצד השני זה נראה משונה שהתמונות האלה הן הקבצים היחידים שהיו על הקונסולה".

מבדיקה של פרטי הקבצים, עלה כי הם הועלו בתחילת דצמבר. בתחילה, סבר האב כי מדובר בתקלה שמקורה בפס הייצור של החברה, אך לאחר מכן העלה סברה שלפיה המכשיר שרכש ככל הנראה היה משומש ולא חדש - כזה שהוחזר לחנות שבה קנה את הקונסולה.

כעת מתלונן האב שייאלץ לערוך עם בנו שיחה על יחסי מין, שאותה קיווה לקיים רק בעוד מספר שנים. זאת אינה הפעם הראשונה שבה חברת "נינטנדו" מסתבכת, לאחר שגם בחג המולד שעבר מצא ילד בן 5 מקולורדו תמונות פורנו במכשיר מסוג נינטנדו 3DS. מהחנות ומהחברה טרם נמסרה תגובה לתקרית המביכה.