ארגנטינה: כ-60 פצועים במתקפת דגי פיראנה

עשרות רוחצים שטבלו לרגל חג המולד סמוך לעיר רוסריו נתקלו במתקפת פתע של הדגים הטורפים. רוחצים רבים, מתוכם עשרים ילדים, סבלו מחתכים עמוקים ברגליהם ובידיהם ויצאו מהמים בבהלה. המשטרה המקומית סגרה את החוף לרחצה ומומחים אומרים כי מדובר במתקפה נדירה ביותר

מתקפת דגי פיראנה (רויטרס)

הסיוט של כל רוחץ התממש היום (ה') בארגנטינה, לאחר שדגי פיראנה תקפו עשרות רוחצים בנהר במדינה. מתקפת הפתע של הדגים הטורפים הותירה אחריה כ-60 פצועים, בהם 20 ילדים, אך למרבה המזל איש לא נהרג בתקרית החריגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השחייה המסורתית לרגל חג המולד התרחשה סמוך לעיר רוסריו, בשעה שרבים טבלו במים בניסיון לחמוק מהחום הכבד ששרר באזור. אחת מהילדות שרחצה בנהר איבדה מספר מאצבעותיה, ובידו של ילד נוסף נפער חור בעומק של מספר סנטימטרים. רבים מהרוחצים סבלו מחתכים עמוקים ברגליים, בידיים ובייחוד באצבעות.

ברגע שהחלה מתקפת הדגים הטורפים, יצאו הרוחצים מהמים בבהלה, כשחלקם מדממים וזועקים לעזרה. הורים שראו את ילדיהם במים מיהרו לחלץ אותם ממלתעותיהם של הדגים הקטנים והאכזריים.

כוחות הצלה ומשטרה שהגיעו אל גדת הנהר סגרו מיד את המקום לרחצה ואף הוציאו בכוח אנשים שסירבו לצאת מהמים. מומחים שבדקו את הדגים אוכלי הבשר אומרים כי מדובר במתקפה נדירה ביותר.